Jump to content
IGNORED

O imenima


Glen Livet

Recommended Posts

  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    80

  • bus

    68

  • FranziskaKafka

    61

  • Waldorf

    37

odakle poticu imena popularna medju afroamerima poput:lebron, latoya, larod, lamarcus, ladainlian, tayshaun, jrue, jameer, jamal...?
Kao и Шаника, Латаша, Суталија... Рекао бих, из главе. Измишљају себи нови идентитет. Штавише, ако не дају детету тако неко име, испадају пиздајници рода свог, као шлихтају се белцима.Некад и из тврдог увета - као она музичка фраза con dolcezza што је постала име (уз грешку у куцању).
Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...
A ti ih vrati gde im je mesto. Ne mogu oni tako s tobom.
ceo dan pokušavam. poslali su mi i agenta da mi kaže da se 'ne naginjem kroz poror' <_< misle da sam kukavica..
Link to comment
odakle poticu imena popularna medju afroamerima poput:lebron, latoya, larod, lamarcus, ladainlian, tayshaun, jrue, jameer, jamal...?
Kao и Шаника, Латаша, Суталија... Рекао бих, из главе. Измишљају себи нови идентитет. Штавише, ако не дају детету тако неко име, испадају пиздајници рода свог, као шлихтају се белцима.Некад и из тврдог увета - као она музичка фраза con dolcezza што је постала име (уз грешку у куцању).
da se nadovežem, samo 6 meseci kasnije - slažem se sa rasejanim po pitanju identiteta.Kao veliki ljubitelj univerzitetskih liga u SAD, moram da iskažem oduševljenje novim prilivom genijalnih afroameričkih imena. U principu, cela američka sportska scena je puna sjajnih imena : JaDeveon Clowney, J'Covan Brown , J'Courtney Williams, Fab Melo su samo neki, uz mog omiljenog : DeMar DeRozan. Sve sam spelovao kako oni sami pišu.Ono što je "in" su prefiksi La, Da, De, Ja ispred nekog "običnog" imena : LaRon, LaSean, DaMarcus, LaMarcus, JaMarcus, DeAndre...Čekam da im ponestane imena sa kojima to funkcioniše pa da krenu u ekstreme : od predugačkih ( LaBartholomew, DaSebastian, JaChristopher) do preobičnih (J'Bob, LaJoe, JaBill, LaTommy itd ) :D.
Link to comment

ja sam studirala sa jednim DaShawn-om, koji je sebe zvao Shawn. Da je zapravo DaShawn sam saznala tek kad smo upareni zajedno na projektu. belchuga!

Link to comment
ja sam studirala sa jednim DaShawn-om, koji je sebe zvao Shawn. Da je zapravo DaShawn sam saznala tek kad smo upareni zajedno na projektu. belchuga!
ma to je neki dusan, za to ime znamo :)nego imam pitanje, otkad mi crnce zovemo afroamerikancima :blink:
Link to comment
nego imam pitanje, otkad mi crnce zovemo afroamerikancima :blink:
То потиче још од времена кад се управник претворио у менаџера, одредиште у дестинацију, паре у фондове, пословични у провербијалног, кићење туђим перјем у узимање кредита, варваризам у барбаризам, напослетку у евентуално, времеплов у временску машину, свакодневно у на дневној бази, стручност у експертизу, уметничарско у артси, Валкире у Валкирије, полагање оружја у спуштање оружја, ометање у дисруптивност, описивање круга руком у брисање, онако како у на начин на који, логори у кампове, аналитичар у аналиста, женскарош у вуманајзера, житарице у цереалије, Маљевич у Малевицха... дакле, откако смо добровољно постали колонија.
Link to comment
nego imam pitanje, otkad mi crnce zovemo afroamerikancima :blink:
pa ne zovemo, ovo je konkretan primer koji se odnosi na afroamerikance, mahom.Teško da ćeš naleteti na ghetto imena u Burundiju ili Keniji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...