Jump to content
IGNORED

O imenima


Glen Livet

Recommended Posts

  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    80

  • bus

    68

  • FranziskaKafka

    61

  • Waldorf

    37

  • 3 weeks later...
749_kobajagrande.com.jpg
Ovaj sken je napravljen na ulaznoj kapiji HF-a, obzirom da se svim posetiocima skeniraju lična dokumenta na ulazu. Taj tip je bio potencijalni poslovni partner iz Beograda, i došao je na neke pregovore. Portir koji je skenirao ličnu kartu je sken poslao na adresu nekoliko kolega u firmi, ovi su slali dalje, i tako se proširio celim netom. Posle određenog vremena, gospodin Ždero je ovo provalio (preko Propertiesa, a naši debili, umesto da se naprave ludi, pošalju pismo u kome mu se duboko izvinjavaju), pa nam se obratio pismom preko advokata, i tražio 10.000 € na ime odštete za duševne bolove koje trpi obzirom da ga nepoznati ljudi danonoćno uznemiravaju putem telefona i mejla. Jedino što tom prilikom nije objasnio jeste kako su neznanci došli do njegovog telefona i mejla, obzirom da njegovog imena nema nigde u telefonskom imeniku (na originalnom skenu se vidi i adresa), a ni mejl mu ne piše u ličnoj karti. Takođe, nije naveo ni zašto baš njega uznemiravaju ti fantomi, jer je predmet sprdnje bio njegov ćale, a ne on. Ja sam sugerisao direktoru da ga otkače sa tim zahtevom, ili ako baš imaju viška love, da mu daju nekih 500 € da se malo smiri, ali izgleda da love nije bilo ni za papir, obzirom da mu nisu ni odgovorili na pismo. On je u međuvremenu verovatno odustao od cele priče, obzirom da nas nije tužio, niti se oglašavao (a prošlo je skoro dve godine od tada).Jedini koji je nagrabusio u celoj priči je nesrećni portir sa početka priče, koji je dva meseca popio 30 % po plati, a hteli su čak i otkaz da mu daju. I tu sam sugerisao da ne otpuštaju nesrećnog čoveka zbog gluposti, pri čemu apsolutno nikakvog uticaja nije imalo to što je on rođak moje žene :s_dj: . Zezam se, stvarno bi bio bedak da bilo ko popije otkaz zbog ove gluposti.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

danas sam u novinma pročitala ime - želigrad... šta li to znači?...zapravo u novinama

Edited by slepa živana
Link to comment

Знате ли можда како зову Јерка кад се настани у енглеском говорном подручју, да ли је Yerko или Jerko?

Link to comment

danas bi neki dokumentarac o selu Zlakusa. ni moja familija nema neko lepo ime sela, zove se Neradovac. da li nisu radili ili nisu umeli da se raduju ostaje otvoreno pitanje. kad god krenu ti nazivi nasih sela koji coveka bas mogu da bace u bedak, ja se setim Gornjeg i Donjeg Brijanja kod Niša. i nikako da saznam kako dobise ime. zna li ko?

Edited by leto je
Link to comment

Пазите кад се качите са мном! cool.gif Крсна сам кума особи која се презива Сотоница (и не зове се Анђела).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...