Jump to content
IGNORED

O imenima


Glen Livet

Recommended Posts

Secam se da su svojevremno u FK Vojvodina igrali: Vjestica, Batak (i jos jedno cudno prezime je bilo, ali ne mogu da se setim)
U toj ekipi je sigurno bio i Mirko Poledica, a mislim da je bio jos neko. Sad sam se setio hrvatskog golmana Tomislava Butine
Link to comment
  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    80

  • bus

    68

  • FranziskaKafka

    61

  • Waldorf

    37

Jos malo sportistaHrvatski fudbaler Darijo SrnaBivsi Zvezdin kosarkas Vladimir TicaRukometasica Tanja MedvedNas bivsi odbojkaski selektor Ljubomir TravicaOdbojkaski sudija Vladimir ĆukBeloruski fudbaler Aleksandar HlebHokejas Jovica Rus

Link to comment

U bendu Kanda Kodza i Nebojsa su u razlicitim fazama bili i Nektarijevic, Topisirovic, Lupulovic, Rac.... Ovo poslednje je inace staro madjarsko ime za Srbe, crkvu u Budimu su Madjari zvali Ractempel (ili kako se vec pise).

Link to comment
Secam se da su svojevremno u FK Vojvodina igrali: Vjestica, Batak (i jos jedno cudno prezime je bilo, ali ne mogu da se setim)
U Voši je bilo dosta neobičnih prezimena: Cilinšek, Habi, Belada, Šaula, Šaraba, Gaćeša, Poledica, Stojak, Bekvalac... Iz ex-YU sećam se da su igrali Kuhinja, Golubica, Vrabac, Lepinjica... Vredelo bi prelistati Mrđin topik o ex-YU fudbalu, našlo bi se zanimljivog materijala. Edited by Quizmaster
Link to comment

U Novoj Pazovi sam znao momka koji se preziva Platiša. Nemam pojma odakle su njegovi poreklom, ali kontam da je zanimljivo kad im stigne racun za infostan.

Link to comment

Hot je zaista prezime, ne neka fora ili marketinski trik. (Naravno, nije srpsko, ali ne mari.) Ima i neka pevaljka koja se tako preziva, pa zvuci da je VRELA. :D

Link to comment
U toj ekipi je sigurno bio i Mirko Poledica, a mislim da je bio jos neko.
Moguce da je on, ali nisam siguran... Setio se i da je u Vojvodini bio neki funkcioner (ako nije jos uvek) koji se zvao Zdravko Bolesnikov (a mozda je cak bio i fizioterapeut :D)Danas cuo i za Zvonara i Zlokolicu
zlata je bila inspirirana
nesto slicno Edited by dionysos
Link to comment

Гитариста бивше групе ?Розе позе? (?Даај гоол, даај гоол...?):Сава Ђустибек

Link to comment
Гитариста бивше групе ?Розе позе? (?Даај гоол, даај гоол...?):Сава Ђустибек
Roze poze je alive and kickin`. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...