Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Neki dan su na fb stranici objavili (Nbg) da im je došao i ovaj mladi crnogorski centar Perković. Posle su to povukli. Koliko sam čuo, obeštećenje za njega je 100k e (još 2 godine ugovora sa Primorcem) i još nisu bili izgleda uplatili. 

Edited by variola
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, variola said:

Neki dan su na fb stranici objavili (Nbg) da im je došao i ovaj mladi crnogorski centar Perković. Posle su to povukli. Koliko sam čuo, obeštećenje za njega je 100k e (još 2 godine ugovora sa Primorcem) i još nisu bili izgleda uplatili. 

Trebalo bi da je toliko.

Primorac ga je toliko platio Kataru prije par godina. Možda čak i malo više.

Link to comment
4 minutes ago, BWA said:

Trebalo bi da je toliko.

Primorac ga je toliko platio Kataru prije par godina. Možda čak i malo više.

 

Pa nisu baš toliko (po mojim izvorima), nego 50k, ali razumljivo jer je tada bio mlađi. Ovde govorim samo o obeštećenju. Inače je sada i Recco bio spreman da odmah plati toliko ali je Perković insistirao na NBG. Još da se vidi hoće li to biti realizovano. 

Link to comment

Dobro, šta je za gangulu 100k (plus najmanje još toliko za dvogodišnju platu). 

 

Definitivno je dogovorena i regionalna liga, igraće se slično kao i prošle sezone, baloni, 2 grupe, 3 runde pa F4. Nbg je naravno upao kao 13ti, bez nekog dodatnog objašnjenja. 

Link to comment

Odlična je ova generacija.

Božović je prethodne sezone bio standardan u Partizanu, a vjerovatno i će biti i ove. Isto tako i Marko Dimitrijevic.

 

Brescanski je takođe imao značajnu minutažu u Vojvodini.

 

Ipak se radi o klincima od 16-17 godina kojima nije lako da se prilagode na seniorski vaterpolo.

  • +1 1
Link to comment

Brešćanski je za glavu viši od ostalih :) čudi me da nije bio dominantniji na ovom Ep, i drugi centar nam je dobar, isto i ovaj golman iz Vojvodine. Kovačević i Stanić su isto već igrali za prvi tim Valisa, sad će i u prvoj ligi. 

Link to comment
8 minutes ago, variola said:

Brešćanski je za glavu viši od ostalih :) čudi me da nije bio dominantniji na ovom Ep, i drugi centar nam je dobar, isto i ovaj golman iz Vojvodine. Kovačević i Stanić su isto već igrali za prvi tim Valisa, sad će i u prvoj ligi. 

Drugi centar je Musikic iz Banjice?

Link to comment
Just now, BWA said:

Drugi centar je Musikic iz Banjice?

 

Jeste. Mvp prvenstva je Urošević, najefikasniji naš, on igra za Taš. Zanimljivo i dobro da dosta ovih mladih sada dolazi iz manjih vaterpolo sredina /klubova. 

  • Hvala 1
Link to comment
On 19.9.2021. at 20:50, variola said:

Brešćanski je za glavu viši od ostalih :) čudi me da nije bio dominantniji na ovom Ep, i drugi centar nam je dobar, isto i ovaj golman iz Vojvodine. Kovačević i Stanić su isto već igrali za prvi tim Valisa, sad će i u prvoj ligi. 

Je li Stanić iz Valjeva?

Sad vidim da je prijavljen kao igrač Šapca za Evrokup.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...