Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Hr Sportske novosti pišu da je Dušan Mandić potpisao 4-godišnji ugovor sa NBG za 600k evra, wtf? Da li je ikada u evropskom vaterpolu neki igrač imao ugovor težak 600k? Takođe, pišu da je samo za sledeću sezonu potrošnja kluba premašila milion evra. Mimo blizanaca mislim da u Srbiji nema fudbalskog kluba koji toliko troši. To samo govori koliko je Gangula postao bitan Psihu za Bg izbore.

Link to comment
29 minutes ago, Nikodije said:

Hr Sportske novosti pišu da je Dušan Mandić potpisao 4-godišnji ugovor sa NBG za 600k evra, wtf? Da li je ikada u evropskom vaterpolu neki igrač imao ugovor težak 600k? Takođe, pišu da je samo za sledeću sezonu potrošnja kluba premašila milion evra. Mimo blizanaca mislim da u Srbiji nema fudbalskog kluba koji toliko troši. To samo govori koliko je Gangula postao bitan Psihu za Bg izbore.

To bi trebalo da je 150k po sezoni?

Nemoguće je da ima 600 po sezoni.

Edited by BWA
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

Pa ako se podeli na 4, da. Oni su napisali ovako kako sam preneo, 600k za 4 godine.

Otprilike za toliko je igrao i u Reku.

Poslije Filipovića Mandić je vjerovatno najbolji ljevak na svijetu.

 

To naravno ne objašnjava otkud Ganguli pare za ovu zajebanciju.

Link to comment

@BWA Je l igra NBG regionalnu ligu? Nisam ih dosad tamo primetio, koliko sam pratio. Možda b ligu? U prvoj mislim da nisu igrali nikad.

Edited by Nikodije
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

@BWA Je l igra NBG regionalnu ligu? Nisam ih dosad tamo primetio, koliko sam pratio. Možda b ligu? U prvoj mislim da nisu igrali nikad.

Nisu igrali ni A ni B ligu.

Hoće da je igraju naredne sezone, ali ispunjavaju uslove samo za B ligu kao najbolje plasirani tim u ligi Srbije iz sezone 19/20 kad se izuzmu srpske ekipe koje su u toj sezoni igrale regionalnu ligu.

 

Znam da je Vujasinovic izjavio da neće da igraju 2 ligu jer bi utakmice dobijali sa po 20 razlike.

Vjerovatno će se nekako ugurati.

Link to comment

Fala. Šta znam, odvratan mi je Gangula, al opet, ideja da gledam vrhunski vaterpolo na 20 minuta peške od kuće mi deluje intrigantno  :) nikad na Novom Beogradu nije postojala evropski relevantna ekipa u bilo kom sportu. Najviše je postigla Beobanka 98, četvrtfinale tadašnjeg kupa Saporta i ludnica u Hali sportova.

Link to comment
On 7.4.2021. at 20:37, BWA said:

I Aleksicu i Filipoviću na kraju sezone ističu ugovori u Barseloneti odnosno Solnoku, a njih dvojica su članovi UO zajedno sa Mitrovićem.

Karijere su im pri kraju, pa ima smisla da ih završe tamo gdje su i počeli.

 

 

Filipović ipak na 2 godine u Olimpijakos. Dolaze im još Bijač, Bušlje i Fountoulis-

Edited by variola
  • Hvala 1
Link to comment

Večeras revanš mečevi polufinala.

Šabac je u u Kragujevcu iznenadio Radnički dobivši ga 8-7 tako da imaju meč loptu.

 

NBGD u prvom meču dobio Zvezdu 12-6.

 

RTS od 18 sati prenosi utakmicu Šabac Radnički.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...