Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

To prosto nije tačno.
šta tačno nije tačno?Turnir u Atini Crna Gora - Srbija 8:4Turnir Svetske lige u Peskari Srbija - Crna Gora 10:12U Novom Sadu nerešeno (da, mi dobili na peterce, ako to računaš u pobedu)i na kraju smo ih konačno pregazili u ĐenoviA pre toga šapić je pričao za novine kako im je to veliki problem i da moraju da odvale Crnogorce da se ne bi desilo da mi steknemo kompleks.
Link to comment
šta tačno nije tačno?
Nije tačno da su nas ''redovno dobijali a mi njih tek ovo sad jednom'', kako si napisao.Od svega ČETIRI međusobne utakmice rezultat je 50-50 (%), ili 2-2, teško da bi se moglo reći ''Crnogorci nas ubijaju k'o taoce redovno''.A ono ''dobili smo ih na peterce ako se računa u pobedu'' je nonsens, ako smo ih dobili - dobili smo. Dobili smo i Mađare juče tek u produžecima, jel se ni to ne računa?Point is - neizvesno je ko će sutra da pobedi u finalu, nismo mi ubedljivi favoriti ali nismo ni Crnogorcima ''redovne mušterije'' kako si ti predstavio.
Link to comment

Oj svijetla majska zoro oj svijetla majska zoromajko naša Crna Goromajko naša Crna GoroUdri grome sa visine neka grmi i neka sjevaneka čuje Crna Gora kad se srcem za nju pjevaželjom moje srce gorida se vratim Crnoj Gori'đe me stara majka čekada joj dođem iz dalekaNapuni čase, đevojko lijepaDa se junaci napijuNe žali vina, ljepoto mojaZa našu staru družinuListaj goro, cvetaj cvećeCrna Gora u boj krećeAjmo serdari, da na dan državnosti pokažemo da nijesmo gori od onih što nam braća bjehu jednom davno. Pobjeda je Crne Gore!

Link to comment

Sefik se razigrao na pocetkuMnogo lose igramo u napadujebote hocemo li mi citavu utakmicu igrati sa igracem manje ?

Edited by tsva
Link to comment
moze li rezultat i vreme za nas koji nemamo rts, a deca vole da gadjaju misem X na RealPlayer prozoru. i pogadjaju. <_<
Evo, mi se skupili i izduvali za prenos. Popucali svi linkovi angry.gif Ajde izvestavajte, kako se krece rezultat.
Link to comment

4 kontra faul a tek prva cetvrtina - Turak sa pistaljkom se razigraoevo i 5 kontra faula. Zabarski sudija ubacen u finale u zadnji momenat2-1 za CG nakon 1

Edited by tsva
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...