Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

biće zajebato u nedelju, niggeri igraju ko ludipero porobić-neverovatan,u prve 2 četvrtine još i primaju golove, ali kada složi odbranu... hrvati su bili potpuno nemoćni.plus poznaje naše igrače u dušu.zloković :Hail: ubedljivo najbolji na svojoj pozicijimlađan janović-igra kao lud,moram priznati da je za mene veliko iznenađenje.jokić- među najboljima na svojoj pozicijigojković-cg vujasinovićostali odličnibiće teškoNAPRED SRBIJA

Link to comment

nije se sapic cuvao za finale, sapica nigde nema u vaznim utakmicama. uvek su odgovornost preuzimali vujasinovic, dacha...

Link to comment

Prilicno sam siguran da bi (bar na zadnjih nekoliko takmicenja) ladno mogli i bez Sapica. Ali da je kojim cudom Shefik pristao da brani za CG kao sto mu je nudjeno tesko bi se izvukli.

Link to comment
Prilicno sam siguran da bi (bar na zadnjih nekoliko takmicenja) ladno mogli i bez Sapica. Ali da je kojim cudom Shefik pristao da brani za CG kao sto mu je nudjeno tesko bi se izvukli.
prilično sam siguran da se šefik nudio crnogorcima da brani za njih.
Link to comment
prilično sam siguran da se šefik nudio crnogorcima da brani za njih.
Naravno, a Crnogorci su ga odbili jer imaju bolje golmane, sta ce njima Sefik? :lol:
Link to comment

Dobijamo kao kosarkasi prethodne decenije... uvek neko proradi u odlucujucim trenucima sa genijalnim potezom (Vujasinovic lob, Udovicic pliska na kvarno... plus fenomenalan Sefik tokom cele utakmice). I mi i Madjari imamo skoro isti tim vec godinama, bezbroj medjusobnih utakmica, odlucuje trenutna forma i inspiracija... mada, cinjenica da ne mogu da nas pobede vec 4 godine pokazuje da je vazan i taj deo "u glavi" igraca. Finale neizvesno. Ako ne sada, za godinu-dve Crnogorci ce sigurno imati jacu reprezentaciju od nas. Sva sreca pa smo im uzeli Prlainovica ^_^

Link to comment

Crnogorci su mocni... njima je rupa bio samo onaj shaban Radic na golu, sad kad je "Scepo majstore" stao medju stative i to se popravilo. Njima je klupa tanka: Brguljan, Paskovic, Dr. Veljo (koji moze da resi tekmu, ali sigurno ne moze da pokrije Prlainovica u kontri), Ticic i ostala boranija, ali zato su braca Janovic, Jokic, Gojkovic, Zlokovic, Ivovic, pa cak i rezervni centar Vukcevic igracine. Ako se igra tekma sa malo iskljucenja onda je Srbija nepobedljiva, jer uvek daje najvise golova iz igre (6 na 6). Ako se igra na igraca vise, onda je CG u prednosti. Srbija se gubi na igraca vise zato sto se mnogo ide preko gangule... mozda je bolje da iskoristimo prostor na desnom krilu, Filipovic je solidan u realizaciji i nenadjebiv kao asistent, decko ima bar 10 direktnih asistencija za gol na 3 metra. Treba to iskoristiti. Srbiji fali samo 1 dominantan centar i mozda jos 1 levak, sve je drugo je skoro savrseno.

Link to comment

Fali Dacha Ikodinovic poznat po "clutch" golovima.Srbija sa Sefikom na golu djeluje svemocno u odbrani. Prvo poluvrijeme sinoc bila je perfekcija. Napad je uzas. Pogotovo igrac vise. Predugo kruze okolo kao kisa oko Kragujevca. Danas su imali bar 3-4 puta igraca vise bez suta na gol. Da li je to ono sto trener trazi ja ne znam ali mislim da je uvijek najbolje sutirati prvom najboljom prilikom a ne cekati neku jos bolju koja ne dodje. Inace CG moze da dobije samo ako Srbija ne pruzi 100%. Dobar su tim, napaljeni ali imaju previse pozera koji su tu samo da popune roster. Jebiga da se nismo razisli vaterpolo bi bio jos manje intresantan. I da, mislim da je Porobic bolji trener od Udovicica.

Link to comment
gojković-cg vujasinović
eh, pa sada ga pretera. 1 Kasas nije ni blizu Vujasinovica, gde bre Gojkovic?! mozda Benedek doj je bio pun steroida mogao kafu da mu nosi, ali svi drugi poslednjih 10 godina mogu samo nam zavide...tekma je bila standardna nasa i Madjarska. nista novo. onako, za uzivanje, malo pred OI da se zagrejemo. prosto obozavam ove tekme posto nema sporta u kojem imamo i slican rivalitet kao sa Madjarima u vaterpolu. a sto se finala tice, mozemo i da izgubimo, posto smo dobili Madjare a ove godine me ionako zanimaju samo OI :)
Link to comment

Mislim da Crnogorci imaju mali kompleks u odnosu na srpsku reprezentaciju. Ako Srbija od početka povede i napravi razliku, sve će rano biti gotovo. A obrnuto - Srbija može dostići bilo kojipočetni zaostatak..Crna Gora može do zlata samo ako se nekim čudom bude igralo gol-za-gol pa da se kockice tako slože da povedu desetak sekundi pre kraja. Šefik je onaj tas na vagi koji Srbiju čini favoritom za zlato sa verovatnoćom 85:15. Bez njega bi bilo 60:40.

Edited by saveznik
Link to comment

Slazem se.Uostalom i pranje od 13-3 pre par nedelja nesto govori cool.gif A sto se tice Sapica - prosto ne mogu da verujem koliko ovde ima nipodastavalaca njegovog lika i dela??? :unsure: Nadam se da ste gledali bar EP u Beogradu pre 2 godine...normalno je da igrach ne moze da resi svaku tekmu tj. da uvek po minimum 3 gola uz dobar procenat, narochito kada se odbrana postavlja prema njemu kao sto to rade Madjari.Ali pljuvati Sapica je - nonsens.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...