Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

eh, pa sada ga pretera. 1 Kasas nije ni blizu Vujasinovica, gde bre Gojkovic?!
ma naravno da sam preterao,niko nije kao kapiten,jedan je vlada v.,naravno da mu vlado g. nije ni do kolena.jednostavno sviđa mi se kako dečko igra a juče je dao 2 gola hrvatima kada se lomio rez.,kada je retko ko imao muda da šutne,kao što to u nas po pravilu kad je gsto radi kapiten
Mislim da Crnogorci imaju mali kompleks u odnosu na srpsku reprezentaciju. Ako Srbija od početka povede i napravi razliku, sve će rano biti gotovo. A obrnuto - Srbija može dostići bilo kojipočetni zaostatak..Crna Gora može do zlata samo ako se nekim čudom bude igralo gol-za-gol pa da se kockice tako slože da povedu desetak sekundi pre kraja.šefik je onaj tas na vagi koji Srbiju čini favoritom za zlato sa verovatnoćom 85:15. Bez njega bi bilo 60:40.as po pravilu radi kapiten.
ovo mi liči na zajebanciju, ali ako nije-sereš.
Link to comment
Srbiji fali samo 1 dominantan centar i mozda jos 1 levak, sve je drugo je skoro savrseno.
Srbiji fali samo Zlokovic, kako bi nam on legao na centru, kao samar budali... :rolleyes: Plasim se da ce nas on sutra probusiti a i Janovic se prilicno razgoropadio...Iako ga gledam desetak godina nikako da shvatim kako je Vlada Vujasinovic ovoliki doktor. Ajde sto ima 1 clutch pa uvek preuzima odgovornost u najtezim momentima, ima takvih igraca i u drugim reprezentacijama, nego sto to radi na neki maltene umetnicki nacin, nivo iznad svih drugih. Onaj sinoc lob je fuckin' poezija, covek je u kljucnim momentima lagano lobovao pola madjarskog tima, lopta putuju skoro pola minuta, svi je gledaju a niko ne moze da je stigne...Maestralno! :Hail:
Link to comment
Srbiji fali samo Zlokovic, kako bi nam on legao na centru, kao samar budali... :rolleyes: Plasim se da ce nas on sutra probusiti a i Janovic se prilicno razgoropadio...Iako ga gledam desetak godina nikako da shvatim kako je Vlada Vujasinovic ovoliki doktor. Ajde sto ima 1 clutch pa uvek preuzima odgovornost u najtezim momentima, ima takvih igraca i u drugim reprezentacijama, nego sto to radi na neki maltene umetnicki nacin, nivo iznad svih drugih. Onaj sinoc lob je fuckin' poezija, covek je u kljucnim momentima lagano lobovao pola madjarskog tima, lopta putuju skoro pola minuta, svi je gledaju a niko ne moze da je stigne...Maestralno! :Hail:
Tako sto ono sto Sapic ima u desnoj ruci Vlada Vujasinovic ima u glavi. Ruka nekad moze i da zadrhti i izda, narocito kad te provali protivnicka odbrana ali mozak tesko moze da provali bilo koja odbrana jer uvek smisli ono sto treba kad treba. Po mom misljenju (izrazito skromnom posto o vaterpolu ne znam mnogo) Vujasinovic je vec godinama najbolji igrac na svetu zato sto misli za ceo tim i drzi sve konce igre u rukama. Tek onda dolaze spektakularni lobovi i druge vaterpolo djakonije kojima nas ponekad pocasti. Ako je nekad postojao igrac u bilo kojem sportu za kojeg je vazila ona sintagma da je "mozak ekipe" onda je to Vujas. Nadam se da ce se po zavrsetku igracke karijere opredeliti za trenerski posao i zakucati se za selektorsku klupu. Ne mogu da zamislim sportistu kojem vise prilici da se dalje razvija u tom pravcu.
Link to comment
Srbiji fali samo Zlokovic, kako bi nam on legao na centru, kao samar budali... :rolleyes: Plasim se da ce nas on sutra probusiti a i Janovic se prilicno razgoropadio...Iako ga gledam desetak godina nikako da shvatim kako je Vlada Vujasinovic ovoliki doktor. Ajde sto ima 1 clutch pa uvek preuzima odgovornost u najtezim momentima, ima takvih igraca i u drugim reprezentacijama, nego sto to radi na neki maltene umetnicki nacin, nivo iznad svih drugih. Onaj sinoc lob je fuckin' poezija, covek je u kljucnim momentima lagano lobovao pola madjarskog tima, lopta putuju skoro pola minuta, svi je gledaju a niko ne moze da je stigne...Maestralno! :Hail:
Zlokovic je Car. :Hail: Ne verujem da ce nas toliko ubiti Boris, nama mnogo vise ne leze centri koji su fizicki freakovi (Hinic, Smodlaka i sl.) i koji mogu da iznude puno iskljucenja. Zlokovic igra prefinjeno, lepo, brzo pliva... nesto kao Molnar ili Jelenic, samo kvalitetniji. Pretpostavljam da cemo pokusavati presingom da onemogicimo sut, dok ce Vujasinovic, Savic i Radjen morati da se izbore sa Zlokovicem 1 na 1, nesto slicno kao sto smo igrali protiv Madjara... vise pritiska na bekove. O kapitenu ne treba trositi reci, apsolutan doktor vaterpola. Secas li se onog loba protiv Rusa (mislim da je bilo na SP 2001) za 3:2 sa 10-tak metara? :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
Tako sto ono sto Sapic ima u desnoj ruci Vlada Vujasinovic ima u glavi. Ruka nekad moze i da zadrhti i izda, narocito kad te provali protivnicka odbrana ali mozak tesko moze da provali bilo koja odbrana jer uvek smisli ono sto treba kad treba. Po mom misljenju (izrazito skromnom posto o vaterpolu ne znam mnogo) Vujasinovic je vec godinama najbolji igrac na svetu zato sto misli za ceo tim i drzi sve konce igre u rukama. Tek onda dolaze spektakularni lobovi i druge vaterpolo djakonije kojima nas ponekad pocasti. Ako je nekad postojao igrac u bilo kojem sportu za kojeg je vazila ona sintagma da je "mozak ekipe" onda je to Vujas. Nadam se da ce se po zavrsetku igracke karijere opredeliti za trenerski posao i zakucati se za selektorsku klupu. Ne mogu da zamislim sportistu kojem vise prilici da se dalje razvija u tom pravcu.
Igzektli.
Zlokovic je Car. :Hail: Ne verujem da ce nas toliko ubiti Boris, nama mnogo vise ne leze centri koji su fizicki freakovi (Hinic, Smodlaka i sl.) i koji mogu da iznude puno iskljucenja. Zlokovic igra prefinjeno, lepo, brzo pliva... nesto kao Molnar ili Jelenic, samo kvalitetniji. Pretpostavljam da cemo pokusavati presingom da onemogicimo sut, dok ce Vujasinovic, Savic i Radjen morati da se izbore sa Zlokovicem 1 na 1, nesto slicno kao sto smo igrali protiv Madjara... vise pritiska na bekove. O kapitenu ne treba trositi reci, apsolutan doktor vaterpola. Secas li se onog loba protiv Rusa (mislim da je bilo na SP 2001) za 3:2 sa 10-tak metara? :Hail: :Hail: :Hail:
Ne znam, ja se zentam Zlokovica sutra.Naravno da se secam, bilo je nekoliko njegovih slicnih maestralnih lobova samo bas nisam siguran da je taj bio protiv Rusa...
Link to comment
Naravno da se secam, bilo je nekoliko njegovih slicnih maestralnih lobova samo bas nisam siguran da je taj bio protiv Rusa...
Jeste. Taj The Lob je bio protiv Rusa. Kad je dao taj gol vilica mi je ostala na podu jos pola sata posle utakmice. Mislim da tako nesto u zivotu nisam video ni pre ni posle toga.
Link to comment
Mislim da Crnogorci imaju mali kompleks u odnosu na srpsku reprezentaciju. Ako Srbija od početka povede i napravi razliku, sve će rano biti gotovo. A obrnuto - Srbija može dostići bilo kojipočetni zaostatak..Crna Gora može do zlata samo ako se nekim čudom bude igralo gol-za-gol pa da se kockice tako slože da povedu desetak sekundi pre kraja. šefik je onaj tas na vagi koji Srbiju čini favoritom za zlato sa verovatnoćom 85:15. Bez njega bi bilo 60:40.
O čemu pričaš?! Otkako su se sastavili, Crnogorci su nas prali redom. Jedini na svetu kojima je to uspelo.Pobeda od pre neki dan jeste bila brutalna, ali je i jedina naša pobeda nad braćom!Tako da na kartu kompleksa ne bih išao nikako.
Link to comment
O kapitenu ne treba trositi reci, apsolutan doktor vaterpola. Secas li se onog loba protiv Rusa (mislim da je bilo na SP 2001) za 3:2 sa 10-tak metara? :Hail: :Hail: :Hail:
Najbolji vaterpolo potez sto sam ja vidio u zivotu.
Link to comment
Igzektli.Ne znam, ja se zentam Zlokovica sutra.Naravno da se secam, bilo je nekoliko njegovih slicnih maestralnih lobova samo bas nisam siguran da je taj bio protiv Rusa...
Protiv Rusa je bio sigurno... mada sada nisam bas siguran za rezultat. :unsure: To je bilo 1/2 finale, u finalu smo izgubili od Spanaca, mislim da se igralo u Japanu. Sto se tice Vujasa i trenerskog poziva - apsolutno. Mozda je i ovaj povratak u Partizan najava za upravo to. Bar se nadam. :rolleyes:
Link to comment
Ne verujem da ce nas toliko ubiti Boris, nama mnogo vise ne leze centri koji su fizicki freakovi (Hinic, Smodlaka i sl.) i koji mogu da iznude puno iskljucenja. Zlokovic igra prefinjeno, lepo, brzo pliva...
ne znam samo odkud ti to da zloković nije fizički freak?najbolji centar na svetu, po difoltu(sada bi tu trbao da ide onaj tm znak,ali ja ne znam kako se to stavlja, tako da te molim, ako znaš, da mi objasniš)dakle mora jednostavno da bude takav.samo što boris pored toga ima i ovo što si naveo,što ga čini najboljim na svojoj poziciji.ja se pak najviše pribojavam pere porobića.
Link to comment
ne znam samo odkud ti to da zloković nije fizički freak?najbolji centar na svetu, po difoltu(sada bi tu trbao da ide onaj tm znak,ali ja ne znam kako se to stavlja, tako da te molim, ako znaš, da mi objasniš)dakle mora jednostavno da bude takav.samo što boris pored toga ima i ovo što si naveo,što ga čini najboljim na svojoj poziciji.ja se pak najviše pribojavam pere porobića.
Jeste najbolji centar, to je tacno. Kad sam rekao fizicki freak mislio sam najvise na rvanja s' bekovima non - stop (kao sto rade Smodlaka ili Hinic na primer), Zlokovic to jednostano ne radi (sto je i logicno, jer nema sanse da na svaku dobijenu loptu dobijes iskljucenje), cuva snagu, vraca se brzo u odbranu itd. Sad, mozda je tako zbog nedostatka konkurencije u CG repki, pa ga Pera namerno dozira, kako bi duze igrao, u svakom slucaju razlika u stilu Zlokovica i 2 hrvatska centra koja sam pomenuo je velika.. nisam uopste imao nameru da kazem kako je Zlokovic neki mlitavi balvan, naprotiv. mozes uvek da kopipejstujes sa naslova foruma. ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...