Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ma specifične su te utakmice sa Mađarskom, uvek bile. Prosto je smehotresna ideja da se proširi broj učesnika, ko bre da igra?? Već vidim rezultate nas i Islanda, nas i Estonije, Mađarske i Republike Irske... Dominacija ''naše škole vaterpola'' se ogleda u finalu, sa sve Hrvatskom kao možda trećom.

Link to comment
Govanz je sad iznimno tuzan i orogochen sto je gangula dao pobedonosni zgoditak :(
Odavno je poznato da si iznimno opterecen izmetom, sto i ne cudi, obzirom da si fekalni Oliver Tvist : ma koliko da se ljudi ovde olaksavaju po tebi, ti to temeljno apsorbujes i trazis jos...tako da ne bi bilo lose da zabijes nos u zadnjicu nekome sa topika o FK Zvezda, inhaliras i budes najsrecnija osoba na svetu.
Link to comment
Odavno je poznato da si iznimno opterecen izmetom, sto i ne cudi, obzirom da si fekalni Oliver Tvist : ma koliko da se ljudi ovde olaksavaju po tebi, ti to temeljno apsorbujes i trazis jos...tako da ne bi bilo lose da zabijes nos u zadnjicu nekome sa topika o FK Zvezda, inhaliras i budes najsrecnija osoba na svetu.
da da dečače, možeš da histerišeš kolko hoćeš i usput da mi se komotno malkice sagneš.
Link to comment

jebem ti vaterpolo,od ovog moze da se rikne angry.gif ...iako sam prilicno mirno pratio ceo mec,ali sam na kraju popizdeo kad je sudija izmislio kontra faul i loptu za madjare na 7 sek do kraja....gde li ga samo vide,majke ti?!elem, zasluzena pobeda na koncu..odbrana je sve sa sefikom bila perfektna...kao sto neko rece,uz duzno postovanje juznoj braci,ali ovo je bilo finale pre finala..as always kad igraju ova dva tima u 1/2...ako se ponovi ovakva odbrana,4 titula na EP-u za redom je tu..ali,bez letenja u vazduh...mogli smo i da izgubimo..imali smo 5:7 na 4 min do kraja...ipak smo tu pokazali snagu..lob vujasa i onaj gol udovicica na 1:30 do kraja... :Hail: sefik je car. :Hail: ..sta reci..ne postoji superlativ koji moze da opise njegov performans veceras...gangula.....dao je onaj gol...zabio je kad je trebao,tako ispade..ali da je samo 20% bio precizniji tokom meca,dobili bi smo u regularnom delu..i jos jednom...fenomenalna odbrana :Hail: ..napad i igrac vise..traljavo..moglo je da nas kosta finala...sudije i XYZ puta prekinuta kontra su posebna prica..ali necu o njima...

Link to comment

Slabo se ja razumem u ovaj sport, ali mi se čini da je večerašnja utakmica (možda i igra na celom prvenstvu ove dve ekipe) ispod nivoa koji smo od Mađara i Srba (SCG, Jugoslavija) gledali prethodnih godina. Biću slobodan da kažem i da su Crnogorci trenutno bolji od Mađara i da nisu nimalo slučajno u finalu.šefik je "ludilo", ali mora se primetiti da je ovaj Vujas stvarno neverovatan lik. Kako voli velike utakmice, šta može da uradi kad je najtvrđe, to je prosto neverovatno!

Link to comment
i jos jednom...fenomenalna odbrana :Hail: ..napad i igrac vise..traljavo..moglo je da nas kosta finala...
Nama je napad sa igracem vise uvek bio rak-rana, od svih selekcija u vrhu svetskog vaterpola mi smo sigurno ona koja je najslabija u tom segmentu...ne samo da tesko dajemo golove na taj nacin, vec nam je problem i da sutnemo. To se vuce jos od Stamenica i igre na 5:4 i slicne rezultate.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...