Jump to content
IGNORED

ANTIFA Bg


zavisnica

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    81

  • Аврам Гојић

    74

  • kim_philby

    65

  • Milogled Bluff

    44

ja jos nisam video vest na onlajn vestima vec cuh to od privatnog izvora. tako da mi nije jasno da li su pusteni da se brane sa slobode ili sta je u pitanju. mada mi se ipak cini da su govna rada da odustanu od optuznice jer bi taj proces bio tolika farsa. mada s druge strane ovaj rezim nema ni morala ni stida ali izgleda da je nekio shraf u sistemu zakljucio da im ova blamaza u vidu sudjenja ne treba sada. jbt, oni se tako igraju sa svojim spinovima i ostalim idiotarijama a ljudi na pravdi boba mesecima bili u zatvoru. fuj.

Edited by Pontijak
Link to comment

@Pejsi: Ako je tuzilastvo odustalo od krivicnog gonjenja, da.Mada je moguce i ovo sto Kojot kaze, da se postupak nastavlja i da im je samo ukinut pritvor. U tom slucaju im se dosadasnji pritvor uracunava u eventualnu zatvorsku kaznu.

Link to comment
sad javise da su anarhisti pusteni na slobodu. fala kurcu!
Финални доказ да је све одрађено у спрези "анархиста" с ненародним режимом како би се угњетени пук до хибернације охладио од помисли на активни отпор.
Link to comment

upravo. danas je najbitnije da su ljudi pusteni iz zatvora. jebes situaciju da oni trunu u zatvoru da bi pravdoljubivi imali osnova da seruckaju i kritikuju rezim sve na internetu

Link to comment

nemoguce je da su 'oslobodjeni'. verovatno je sud ukinuo pritvor i pustio ih da se brane sa slobode. sve drugo bi predstavljalo potpunu travestiju pravosudja (coka reko, sud uradio).ja samo ne mogu jos da se odlucim da li ova drzava preostro kaznjava infantilni idiotluk ili ga nagradjuje?inace, super sto su ljudi na slobodi. steta samo sto ce rata sada biti potpuno uvucen u ovaj bizarni rivajval 80s disidentske scene koji se rojio oko njegovog slucaja.

Link to comment

bila sam tamo.nije im preinačena optužba (ako se to tako kaže). samo im je ukinut pritvor. 23. marta je sledeće suđenje.ja sam mnogo srećna što će od večeras biti slobodni. tresla sam se kad sam čula aplauz iz sudnice. malo ljudi je uspelo da uđe unutra, možda samo dvadesetak i uža rodbina.tek sada kad sam došla kući, razbistrilo mi se koliki je ovo bezobrazluk ustvari bio. čula sam strašne priče o vremenu u zatvoru, od ljudi koji su bili u kontaktu preko pisama, i sa roditeljima uhapšenih.ok, htela bih samo da se zahvalim ppp forumašima na podršci. hvala vam puno!

Link to comment
Финални доказ да је све одрађено у спрези "анархиста" с ненародним режимом како би се угњетени пук до хибернације охладио од помисли на активни отпор.
da! šta je za jednog anarhistu dvadeset i tri (23) epileptičnih napada, da uloži u socijalni mir, u sprezi sa režimom...stvarno ne znam kako možeš ovako nešto da pišeš
Link to comment
da! šta je za jednog anarhistu dvadeset i tri (23) epileptičnih napada, da uloži u socijalni mir, u sprezi sa režimom...stvarno ne znam kako možeš ovako nešto da pišeš
ma drug hella se samo sprda sa tvrdnjom da je vlast uhapsila anarhiste da bi obuzdala nadolazece narodne proteste.
Link to comment
bila sam tamo.nije im preinačena optužba (ako se to tako kaže). samo im je ukinut pritvor. 23. marta je sledeće suđenje.ja sam mnogo srećna što će od večeras biti slobodni. tresla sam se kad sam čula aplauz iz sudnice. malo ljudi je uspelo da uđe unutra, možda samo dvadesetak i uža rodbina.tek sada kad sam došla kući, razbistrilo mi se koliki je ovo bezobrazluk ustvari bio. čula sam strašne priče o vremenu u zatvoru, od ljudi koji su bili u kontaktu preko pisama, i sa roditeljima uhapšenih.ok, htela bih samo da se zahvalim ppp forumašima na podršci. hvala vam puno!
hvala ti na preciznim informacijama smile.gif jako mi je drago sto su na slobodi. jako sam deprimiran zbog totalne i gnjile ravnodusnosti javnosti. jako sam besan zbog sopstvene nemoci u okviru ovakvog drustva. i sve tako. kako bilo, manje smo sada bitni mi - mnogo su bitniji oni koji ce nocas spavati u svojim domovima. i to je to. za sada. Edited by Pontijak
Link to comment
hvala ti na preciznim informacijama smile.gif jako mi je drago sto su na slobodi. jako sam deprimiran zbog totalne i gnjile ravnodusnosti javnosti. jako sam besan zbog sopstvene nemoci u okviru ovakvog drustva. i sve tako. kako bilo, manje smo sada bitni mi - mnogo su bitniji oni koji ce nocas spavati u svojim domovima. i to je to. za sada.
nije to ravnodusnost. ili ako je javnost ravnodusna to je zato sto ne moze da se na bilo koji nacin odredi prema ovom dogadjaju. od apsolutne gluposti samog cina preko uvlacenja epilepticnih mladjih punoletnih lica u isti pa sve do potpune nesolidarnosti sa drugovima iz grcke koji su izricito trazili da se izbegnu bilo kakve nasilne akcije tokom protesta. i sve to u zemlji u kojoj radnici pribegavaju samopovredjivanju zato sto nemaju ni minimum nade u drugaciju politicku zbilju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...