Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Izrael, Palestina i arapske zemlje

Featured Replies

1 hour ago, kronostime said:

Mozda je smesno Bibiju, ali ovima koji pogubise imovinu zbog iranskih kontraudara bas i nije smesno.

Samo njima nije, ali po meni minoran procenat ljudi u Izraelu je pogodjen ovim, no pun intended. Tako da...

Ne znam da im je izgoreo ni jedan univerzite ni skola puna ucenika sa decom unutra i tako te demokratsko-civilizacijske stvari koje su godinama na meniju USA/Izraela u Gazi, Libanu i sad Iranu.

  • Replies 10.4k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jebo im ja svima mater. i ira teeroristi su bili po kucama pa englezi nisu bombardovali i ubijali na angro jer, eto, moraju da se brane. i nema veze sto nisu bili okruzeni neprijateljima. jasno se vid

  • Znam. Ja svakako ne spadam u one koju su na strani Izraela, ali ne mogu da budem ravnodušna spram stradanja nevinih ljudi. Pa neka ih je i i 1 % koji nisu podržavali progon Palestinaca.   Ne

  • Sestre Bronte
    Sestre Bronte

    previše je lažnih vesti, to je tačno   zato i nisu bitne pojedinačno   za sada znamo da je hamas napao neke civile, a kao odgovor, izrael je napao sve civile   odmazde 10

Posted Images

5 minutes ago, Mel said:

Samo njima nije, ali po meni minoran procenat ljudi u Izraelu je pogodjen ovim, no pun intended. Tako da...

Ne znam da im je izgoreo ni jedan univerzite ni skola puna ucenika sa decom unutra i tako te demokratsko-civilizacijske stvari koje su godinama na meniju USA/Izraela u Gazi, Libanu i sad Iranu.

Svakom je svoja imovina najdraza - nije lako kad isgubis sve sto si stekao, negde i sto su generacije predaka sticale u ime nekih "visih ciljeva".

O prijateljima i rodbini da ne govorim.

Just now, kronostime said:

Svakom je svoja imovina najdraza - nije lako kad isgubis sve sto si stekao, negde i sto su generacije predaka sticale u ime nekih "visih ciljeva".

O prijateljima i rodbini da ne govorim.

Mali procenat - samo to je bitno. Taj jedan sto je poginuo ili mu je sve izgorelo, dok je jedan je nebitan.

1 minute ago, Mel said:

Mali procenat - samo to je bitno. Taj jedan sto je poginuo ili mu je sve izgorelo, dok je jedan je nebitan.

I jedan je previse.

3 minutes ago, kronostime said:

I jedan je previse.

u ovom konekstu je potpuno nebitan, ne zezaj.

5 minutes ago, Mel said:

u ovom konekstu je potpuno nebitan, ne zezaj.

U bilo kom kontekstu - bolje da posalju ponovo nekog na Sinaj sa Google prevodiocem ili bilo cim da preslusaju ponovo ono oko "obecane zemlje".

Meni onaj goruci grm koji govori budi sumnju u psiholosko stanje onoga ko je preneo poruku. fantom

"You are sheltering enemies of the state, are You not?"

Samaria, as well as remote points that even the military rarely reaches.

In fact, this marks the largest single approval of settlements by any cabinet to date. Until now, 69 settlements had been approved across numerous decisions; this move brings the total to 103 in one step.

HFcfGtvXwAAuOxo?format=jpg&name=medium

https://x.com/AmichaiStein1/status/2042135163040112873

https://x.com/AssalRad/status/2042338256382280181

Rojters:

Israeli forces shot and killed a young female student on Thursday while she was attending a class held in a tent in the town of Beit Lahiya in the ‌northern Gaza Strip, health and education officials said.

The education ministry said third-grade student Ritaj Rihan was hit by a bullet in front of her classmates, causing them "a strong psychological shock".

https://www.reuters.com/world/middle-east/israeli-fire-kills-girl-student-gaza-medics-say-2026-04-09/

Sinhua:

A nine-year-old Palestinian girl was killed on Thursday by Israeli army fire inside a school tent in the town of Beit Lahia in the northern Gaza Strip, Palestinian medical sources reported.

Ritaj Rihan, a third-grade student, was killed while attending classes in front of her classmates, causing severe psychological trauma to them, Gaza education authorities said in a statement.

https://english.news.cn/20260410/45ebc6d40222494c80aba37fd341d352/c.html

Edited by vememah

Stradalo gotovo 600 dece u Libanu

Unicef je saopštio da je od početka sukoba Izraela i Hezbolaha u Libanu ubijeno ili ranjeno gotovo 600 dece, dok je samo u jednom danu stradalo više od 30 mališana, a oko 150 ih je povređeno. Agencija upozorava da se deca izvlače iz ruševina, mnoga su nestala ili razdvojena od porodica, dok stotine hiljada prolaze kroz višestruka raseljavanja i teške traume.

Istovremeno, libanski zdravstveni radnici optužuju Izrael da namerno gađa bolnice i medicinsko osoblje, uključujući takozvane „dvostruke udare“, čime dodatno pogoršava humanitarnu katastrofu

Vest sa nova.rs.

Kako ti objasnjavas ove nemoguce zlocine @x500? Ti si bese bio nesto po Izraelu? Kako ljudi uopste stoje iza ovoga?

2 minutes ago, Shan Jan said:

Kako ti objasnjavas ove nemoguce zlocine @x500? Ti si bese bio nesto po Izraelu? Kako ljudi uopste stoje iza ovoga?

IL ratovi sa komsijama se kod vecine ljudi percipira kao "rat da se prezivi" tj ili mi ili oni. Sta su oni nama radili ... (Onda neki odgovarajuci dogadjaj). I na kraju sve se svodi - oko za oko, zub za zub. Za njih je ubijanje civila u bombardovanju kolateralna steta - zasto se nisu sklonili, sta su cekali.

Tako je bilo dok su bombardovali i Gazu. Neka se civili isele iz Kan Junisa. A gde da se isele, da idu u 3 lepe jedino.

Naravno da postoje i ljudi koji misle drugacije. U ratnim uslovima nije bas "normalno" da se zalazes sa prava neprijatrlja. Bez obzira na sve pre neki dan su bile anti-ratne demonstracije u IL.

I naravno da se to prati u delu stampe. Naravno da radikalni i vlast te normalne ljude oznacavaju kao izdajnike i kao one koji nisu dovoljno Izraelci (

Sustinski problem je da nema ni naznaka kako trajnije moze da se napravi mir sa komsijama. Komsije, i drugi zainteresovani, trebaju da odustanu od cilja da Izrael treba da bude unisten a Izraelci proterani u Evropu tj Poljsku i/ili Ukrajinu. A Izrael da odjebe sa Zapadne obale i da pusti lokalne Arape da zive kako znaju i umeju.

Edited by x500

Pa dobro, sta je sa ovim neljudima ... koliko zla ima u njima

Israeli strike kills infant girl in south Lebanon during father's funeral


Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.