Jump to content
IGNORED

Arhitektura


Mr.Smith

Recommended Posts

pod brojem 31, muzej macura u novim banovcima... je l' bio neko? to radi sezonski ili tokom cele godine?nikako da sa nakanim, a deluje vrlo zanimljivo (nadrealizam, zenit, dada... iz privatne kolekcije)

Link to comment
Ispade :D Ima lepe nove arhitekture po Bgd, ali uglavnom po Senjaku i slicnim cetvrtima u koje tipican stanovnik grada ode jednom u pet godina. A, opet, mnogo je i sramotne gradnje. Neka me zebnja uhvati svaki put kad prelazim preko raskrsca Bulvera i Takovske i onda skoro da jednim pogledom mogu da obuhvatim fensi Staklenac kod ceske ambasade i onaj novoizgradjeni mordor na uglu Takovske i Kosovske.
Aaaaa...tri lista duvana. Pa pazi, to je odradjeno planski, da bi izgledalo starije. Da se zataska cinjenica da na toj superatraktivnoj lokaciji godinama nije bilo nista osim parkinga. Sad lepo vidi to neki prolaznik i kaze sebi "aa, ovo more da je izgradjeno u isto vreme kad i geneks apartmani" - a mozda se i neki potencijalni naslednik predratnog vlasnika isto tako zajebe...
Link to comment
  • 4 weeks later...

Slicnost je ocigledna, dakle sigurno i namerna. Mada ne vidim u cemu je problem. Cak i kad je otvoreno inspirisana ovim mitoloskim dogadjajem, cemu zgrazavanje i pretnje ubistvom?Kao zgrazavanje nad onom fotografijom (bilo na susednom topiku, mrzi me da trazim) gde 11/09 grupa njujorchana sedi na obali i posmatra pogodjene kule. Majmuni neopevani - na dnevnom nivou seju tone ekploziva/baruta i smrti nad ostatkom covecanstva, al' se vredjaju na arhitekturu.

Link to comment
  • 2 months later...
jeste dansko cudo, no, na nekim drugim radovima ociglednije - ipak bruseno u barceloni ;-)
eto, nije ni cudo da se meni svidja :D mada, ne znam sta bi tamo brusili, ovo bas mirise na skandinaviju.
Link to comment
  • 1 month later...

Zorglube, oladi vise od doskocica i imbecilnih slika koje navodno izrazavaju svu raskos tvog plemenitog uma ili ces biti besomucno stalkovan s moje strane, makar mi to bilo zadnje na forumu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...