Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jezicka aljkavost

Featured Replies

hocesh da kazesh da to stoji tako dve decenije :isuse:
Не баш тако... испочетка није било оне флеке с леве стране.
  • 12 years later...
  • Replies 67
  • Views 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

2 hours ago, Tpojka said:

proistek'o

 

2 hours ago, Tpojka said:

'ladio

 

1 hour ago, Tpojka said:

il'

trlj'o

 

1 hour ago, Tpojka said:

k'o

l'

 

46 minutes ago, Tpojka said:

 

l'

il'

 

33 minutes ago, Tpojka said:

l'

il'

il'

 

13 minutes ago, Tpojka said:

il' 

il'

Al' 

zvuč'o

l'

il'

sankcionis'o

 

 

meni ovo carsko pisanje skroz, sreca da rahmetl pace nije ovde - mislim da ne bi preživeo

 

samo napred

Govorim nepravilno i pišem pravilno. Tako je kako je.

Just now, Tpojka said:

Govorim nepravilno i pišem pravilno. Tako je kako je.

 

 

br'te od ovog' ne mož' pravilnije

 

moja učiteljica srpskog u osnovnoj školi jelena filipović bi te držala na tabli po ceo čas kao pozitivan primer

Znaš kad bi' se oženio da su SMS-ovi bili puni gramatičkih grešaka...

Trojka be like 

Screenshot_20231007-205257_1.thumb.jpg.60be22a42c9898363f97d3ebb1d3148e.jpg

On 3.10.2023. at 21:00, Tpojka said:

Govorim nepravilno i pišem pravilno. Tako je kako je.

 

Ne baš sasvim. Iz pravopisa:

 

n5uygWd.png

ovo mi je baš ekstremno, da se piše došo, debo, kako to može da bude pravilno

za razliku od npr  "s poštovanjem" i "s obzirom", to i zvuči i izgleda  ispravno, bez apostrofa

 

mada tu ima i drugi ekstrem, komentator Višković koji na silu hoće da zvuči pravilno pa govori "sa obzirom"

To je neki novi pravopis, ne sećam se da sam bežo s časova (barem ne u osnovnoj)

Važeći iz 2010.

 

U tvoje i moje doba je bio aktuelan onaj iz 1960. pa evo i iz njega.

 

Tačka 3.

 

WTbAVbZ.png

35 minutes ago, vememah said:

Ne baš sasvim.

 

To se nisam nadô.

I nisam se naduvô :covid19:

7 minutes ago, Tpojka said:

 

To se nisam nadô.

 

Moraš i potpis da promeniš - Thanos, donṫ hesitate!

Samo sam ceo život pisô pogrešno.:sad: (Sreća pa retko koristim sažimanja - posebno ne u oficijelnoj korespondenciji).

20 hours ago, levi said:

za razliku od npr  "s poštovanjem" i "s obzirom", to i zvuči i izgleda  ispravno, bez apostrofa

 

 

Kod s ne postoji apsotrof i bila bi greška ako bi se stavio

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.