Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, BlackGeorge said:

Ovu pesmu prosto obožavam. Od kada sam je prvi put čuo kao tinejdžer.

 

Ovo je savršenstvo po mom mišljenju.

 

meni je lično mnogo draži njegov prethodni bend, typo negative onako

 

 

 

Link to comment
7 hours ago, BlackGeorge said:

Ovu pesmu prosto obožavam. Od kada sam je prvi put čuo kao tinejdžer.

 

Ovo je savršenstvo po mom mišljenju.

 

 

 

I pričam o pesmi, ne o spotu kojeg sam video dosta godina kasnije. Nažalost mnogima je ovaj spot odvukao pažnju od fokusa na samu pesmu iako sam ima itekako poentu što se tiče tematike pesme.

Onaj deo Corpus Cristi, kad sam prvi put čuo, mislim da sam se usrao od demonskog glasa.

Predobro :ziga:

  • +1 1
Link to comment

Dickinson polako pušta pesme sa novog albuma. Nije mi ova baš legla, previše mi je umrtvljena. Znam da su svi matori, znam da ovakve pesme prave decenijama unazad, znam da je BD poslednji solo album (i to odličan) izdao pre x godina...ali još se nadam. Ako ni zbog čega drugog, onda zato što sigurno u šteku ima materijala za 3 albuma.

 

Vako je to bilo nekad...

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Ovo je valjda isti bend, samo ja ih pamtim iz ovog doba, bili bas dobri albumi :D

Da da, to je isti bend, u to vreme su bili i fantastični Thundersteel i Priviledge of Power,

 

Meni je ipak daleko draži period sa Speranzom na vokalu, legendarni albumi a godina pre osamdesete

 

  • +1 2
Link to comment
On 28. 11. 2023. at 23:36, BlackGeorge said:

Ovu pesmu prosto obožavam. Od kada sam je prvi put čuo kao tinejdžer.

 

Ovo je savršenstvo po mom mišljenju.

 

 

 

I pričam o pesmi, ne o spotu kojeg sam video dosta godina kasnije. Nažalost mnogima je ovaj spot odvukao pažnju od fokusa na samu pesmu iako sam ima itekako poentu što se tiče tematike pesme.

 

Prvi put vidim spot, lol! Meni je tad stariji prijatelj narezao taj album, mislim da zapravo ni jedan spot benda nisam videla, ako izuzmemo neke one standardno dosadne gde sviraju i kamera ide po njima (ili su to bili neki koncerti..)

  • +1 1
Link to comment

Type 0 je meni sličan Toolu po jednoj stvari - mnoge pesme su fantastični hitovi, ali su celi albumi uglavnom nepodnošljivi za slušanje, jer svaki ima brdo izuzetno dosadnih pesama.

 

 

OT - malo sleazy kulta:

 

 

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...