Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, I*m with the pilots said:

 

U ovom od Dzudasprist kaze tik pred solo nesto tipa "pre nego sto predjemo na ovaj super kul solo" - implicira da je ona to sve vec slusala pre?

 

Već je počeo solo, možda je prepoznala da će da se nastavi.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, napadaj said:

 

Već je počeo solo, možda je prepoznala da će da se nastavi.

 

To je jasno, ali kako je znala da je tako kul ako ga nije vec cula? Bas je eksplicitno rekla "evo krece tako kul solo" :)

 

Ne znam da li su sve te reakcije inscenirane, ali meni su bili simpa klinci koji su reagovali na AC/DC

 

 

  • +1 1
Link to comment

Momci, sve sam pokusao, i embed code, i link, ali nikako ne uspevam da ubacim video kao pre? Glupo mije sto pitam, ali nisam pronasao caku...

Edited by assignment
Link to comment
42 minutes ago, assignment said:

Momci, sve sam pokusao, i embed code, i link, ali nikako ne uspevam da ubacim video kao pre? Glupo mije sto pitam, ali nisam pronasao caku...

 

Samo pejstuj link ka tjubu, i onda automatski preradi to

Link to comment

Probaj u drugom browseru ili na drugom uredjaju, mozda ti sa browserom nesto nije ok.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

 

Ovako treba da izgleda link koji pastujes kao tekst u polje gde inace pises post. Nista embed, nista playlist parametri itd. Takodje, podrazumeva se da koristis sajt direktno kroz obican browser, ako koristis neke aplikacije, tapatalk i slicno, mozda nece da radi ovako jednostavno.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Probaj u drugom browseru ili na drugom uredjaju, mozda ti sa browserom nesto nije ok.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

 

Ovako treba da izgleda link koji pastujes kao tekst u polje gde inace pises post. Nista embed, nista playlist parametri itd. Takodje, podrazumeva se da koristis sajt direktno kroz obican browser, ako koristis neke aplikacije, tapatalk i slicno, mozda nece da radi ovako jednostavno.

 

Bem liga, na poslu sam, liux sistem Ubuntu OS, Firefox browser....  Kada tako pokusam, u postu se samo pojavi taj link.... Hmmm....

Link to comment

 

Preko mobilnog radi... very strange, ali anyway....

 

Posto se ovde mahom postuju "tvrdje" stvari, moja omiljena od Morbid Angel :wub:

Edited by assignment
  • Hvala 1
Link to comment
40 minutes ago, Filozof manijak said:

Za mene je Symbolic paradigma death metal albuma

 

Hmmm, za mene je to "Human" 

 

Volim sve albume, ali Symbolic je vec imao dosta drugih elemenata i dosta vise melodije. To je pocelo sa "Individual Thoughts"  izdanjem i vrhunac je "Symbolic"

 

Zadnji album nije uopste bio planiran, i vecina tih kompozicija je vec radio za "Control Denied" projekat. Medjutim, Nuclear Blast ga je izpalio i uslovio, da pre nego sto ce objaviti "Cpntrol Denied" album, mora jos jedan "Death" album da izadje pre toga, jer su se bojali finansijkog gubitka....

Edited by assignment
Link to comment
On 29. 6. 2023. at 13:16, Filozof manijak said:

Za mene je Symbolic paradigma death metal albuma


Lagano u top 10 mjetal albuma svih vremena

Solo/bridge u Sacred Serenity drobi kicmu. Deicide je death metal, ovo je klasa za sebe

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...