Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, Sludge Factory said:

BTW, koliko je masan War Pigs na ovo lajvu, strasno! Tovatna mas' jebemti! brrrrrrrrr! 

 

 

To. Dinosaurus prvo urlikne pa zgazi.

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, ragasto said:

Gledam podkast sa bivšim bubnjarem Block Outa

 

Fala za tip, zanimljivo je slušati Miljka, ne pamtim da sam ikada čitao neki njegov intervju. Osjeća se koliko je posvećen muzici profesionalno i kao fan, zanimljive su mu anegdote. Djeluje iskreno kada priča o raspadu BO, a one crtice o ideji da Mitu izbace iz benda još 96. i prekršeni dogovor "meni pjesme, vama ime" su baš :ph34r:

 

Išao bih iz principa i na svirku Čoveka vuka, iako me nisu oborili Crnom kutijom (previše mi zvuči iz inata i kao eho Vranjkovićevog stila). A Nikolica ako nastavi da gnjavi akustičnim davežima od izdanja, biće mi dovoljna ona jedna nj. svirka na kojoj sam bio prije par godina.

  • +1 2
Link to comment

Sećam se da su neposredno posle raspada davali intervjue na sve strane i Vranjković i BO (možda samo Mita, toga se baš ne sećam), i oni su tada pričali u dlaku isto što i Miljko. To što je Vranjković njih zabranio je stvarno jako ružan potez, pa neka je kao autor i 500 puta bolji od njih.  Da ne pominjem da je Miljko svirao u Indijancima što je ispod...najnižeg nivoa bilo čega. Al ajde, to su neke njihove prijateljske kombinacije, objasnio je koliko se družio sa Vickom. 

 

Crna kutija je i meni zvučala usiljeno, sad se sećam možda dve pesme...lepo si napisao, slažemo se 100%. 

 

Mleko je prosuto, jebo sad sve.

 

  @autsajder

  • +1 1
Link to comment

Gledam i ja sad, šteta što voditelj nije bolji.


 

Spoiler

- Uvek neka pička uništi bend.

- Ovo može da bude i dvosmisleno hehe

 

 

No shit, Sherlock

  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...