Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Stvar koja najavljuje novi album Prognana. 

 

Iskonsko Zlo is first single from our upcoming second full length album "Sjene Nad Balkanom", which is the most ambitious album of ours. It is direct continuation to storyline of our first full length "Naši Životi Više Ne Postoje", but this time the structure of the album and lyrics are made differently, almost like a scenario for a big budget movie.

 

If you wish to support the band, you can get "Naši Životi Ne Postoje Više" directly from us at Bandcamp: https://bit.ly/3Xh9mII.

 

 

Link to comment

Stigao mi disk "Naši životi više ne postoje" pre 2-3 nedelje. Očekivao sam više, nema ni bukleta ni tekstova, a narezan je običan CDr. Mislio sam da će se bend iza kojeg stoji neko ko radi muziku za Holivud više potruditi.

  • Tužno 1
Link to comment

A jbg. Ja sam CD naručio u martu, a juče mi od Gorana stigao info mejlom da je CD treći put poslat (dva puta se vraćao u CRO). Mučeni disk, treći put kreće na put. Ok, kupio sam ga prevashodno kao izraz neke podrške bendu, tako da mi i nije nešto važan sadržaj diska, ali stvarno bi bilo lepo da postoji bar buklet sa osnovnim informacijama za ljude koji drže do toga. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledam podkast sa bivšim bubnjarem Block Outa, i pomene on da mu je prvi cd koji je kupio pa pustio neki live Black Sabbatha sa lošim zvukom. Cijenim da je ovaj, meni najdraži live zapis Sabbatha. Škripavo, štrokavo, masno, svi u naponu snage...

 

 

Link to comment
17 hours ago, ragasto said:

Gledam podkast sa bivšim bubnjarem Block Outa, i pomene on da mu je prvi cd koji je kupio pa pustio neki live Black Sabbatha sa lošim zvukom. Cijenim da je ovaj, meni najdraži live zapis Sabbatha. Škripavo, štrokavo, masno, svi u naponu snage...

 

 

 

 

Najbolja pesma u svemiru! (jos jedna)

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...