Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

moram da priznam da meni ta vrata nisu neshto strashna. ali da takodje meni ni sam hram, ni spolja ni iznutra, nije neki spektakl lepote, vishe neki chudan kompromis obavezne raskoshi i limitirane metodologije (da ne kazem izvesne ogranichenosti i shturosti u izvedbi, koja se maskira poshtovanjem tradicije). tako da mi ga vrata ne kvare ni malo. ali me mnogo chude hrishcani shto skochishe na vrata! shta fali malom prelivanju luksuza na plebs :dry:

 

vrata su mozda prvi ustupak komforu malog choveka, da ne kazem babe koja ne moze sama da otvori vrata.

 

jedna masivna inkluzija u javnom prostoru. tako da zapravo uopshte nisam protiv.

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, omiljeni said:

ne sviđa mi se. ovako se dosta ladi prostorija. mnogo bolja su ona vrata što se vrte u krug tako da ni u jednom trenutku ne trošiš toplotu na grijanje dvorišta.

:fantom:

 

Kako ne trošiš, pa ona rade kao ventilator, ubacuju spolja vazduh i izbacuju iznutra.

Link to comment
8 minutes ago, JozoMujica said:

 

Kako ne trošiš, pa ona rade kao ventilator, ubacuju spolja vazduh i izbacuju iznutra.

 

zamisli kad na ova vrata što su postavili krene da ulaze stotine i hiljade ljudi, pa jedni hoće da izađu, drugi da uđu, pa sudaranje na ova malecka vrata, a sve vreme se grije dvorište.

kod onih na vrtenje se zna ko ulazi, ko izlazi a sve vreme zatvoreno.

Link to comment
Just now, omiljeni said:

 

zamisli kad na ova vrata što su postavili krene da ulaze stotine i hiljade ljudi, pa jedni hoće da izađu, drugi da uđu, pa sudaranje na ova malecka vrata, a sve vreme se grije dvorište.

kod onih na vrtenje se zna ko ulazi, ko izlazi a sve vreme zatvoreno.

 

Kada ulaze stotine i hiljade ljudi (?) nema ni potrebe za grejanjem jer imas unutra stotine i hiljade grejnih tela zagrejanih  na 37C.

Kad je prazno, pa udje / izadje samo jedan covek, zavrti vrata, a ona bukvalno izbace toplotu i ubace hladnocu, 

 

Untitled-1.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...