Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Kako li će biti večeras? Ima li neko iz Novog Sada da sutra prokomentariše?

 

da se samocitiram, sa socijalne mreže

 

Bilo je nestvarno, onostrano, transcedentalno iskustvo.  Luna je sinoć zvučala aktuelnije i savremenije od mnogih današnjih bendova, zapravo i dalje alternativno i avangardno. Čista energija u tih 45 minuta, Tišma u elementu u kakvom ga nisam video za svih 20 godina koliko ga površno poznajem, Mina, Bale i Firči virtuozni, ali kao naložena deca sveže uvežbana u garaži. Produkcija zvuka perfektna. Na polovini Mina je počela da peva Okean, i mislim da sam tek tada shvatio čemu prisustvujem. Sa mantričkim refrenom Ogledala Lune koncert je dostigao kulminaciju, potpuni trans. nisam uspeo da odem 2004. na Exit kada su svirali i bio sam siguran da sam propustio nešto što se nikada više neće ponoviti...

 

knjigu nisam kupio, mrzelo me da je teglim po rukama, uzeću u knjižari

 

što se tiče karata, pošto sam u petak bio na putu, nisam mogao u BG, pa sam grebao rukama i nogama, bukvalno nedeljama da nekako dospem na listu za koncert u Novom Sadu. Izgledalo je kao nemoguća misija, sa svih strana sam dobijao odgovor da je ogroman pritisak i da je lista zainteresovanih ogromna, a mesta nema. ipak, upao sam, zahvljujući divnom Tišmi

Link to comment

Hvala!

Znači na Helinim linkovima ipak nije ceo koncert. Tamo nema Okeana.

Nema na snimku ni Metropolisa, koji je bio na početku u Bg-u. Pretpostavljam da su i to svirali u NS-u.

Link to comment

Hvala!

Znači na Helinim linkovima ipak nije ceo koncert. Tamo nema Okeana.

Nema na snimku ni Metropolisa, koji je bio na početku u Bg-u. Pretpostavljam da su i to svirali u NS-u.

 

 

imam ja snimak Okeana, samo to sam i snimio telefonom, okačim ako stignem na YT

Link to comment

nisam uspeo da odem 2004. na Exit kada su svirali i bio sam siguran da sam propustio nešto što se nikada više neće ponoviti...

 

em nisu svirali fakira nestvarne stvari vilu hulicu i povratak em su na exitu zvučali mnogo žustrije kompaktnije i britkije tako da mi je žao ali jbg neće se ponoviti 

 

da ne bude sve crnjak kao današnji ishod izbora moram reći da je sudeći po snimcima slaningradska svirka bila 5 puta bolja od kulovgradske  :fantom:

 

ps

jel ostao iko ispred kluba u mikser mislim da su svi ušli

Edited by Hella
Link to comment
ps

jel ostao iko ispred kluba u mikser mislim da su svi ušli

nije niko ostao. ja sam došla kad je već počela svirka, stajale su dve babe koje su imale karte ali su nekog čekale, i dve dede koje su mi uvaljale kartu.

Link to comment

nije niko ostao. ja sam došla kad je već počela svirka, stajale su dve babe koje su imale karte ali su nekog čekale, i dve dede koje su mi uvaljale kartu.

 

:thumbsup:

 

ko je propustio mikser može da uplati 10 € u inbox  :fantom:

 

Edited by Hella
Link to comment

Kapiram da je ovo žal za mlados', da je nešto mnogo bitno u istoriji NS ili alternative u SFRJ ali ovo izdrkavanje na instrumentima je neopisivo dosadno za slušati :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...