Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

meni je vrh upravo to sto je podgrijani denis i denis. volim oba denisa iz perioda denisa i denisa.

(nevezano za raspravu, hvala bogu da nije jos jedan balkanski amerikana bend, svijet to ne bi mogao da izdrzi)

Link to comment

meni je vrh upravo to sto je podgrijani denis i denis. volim oba denisa iz perioda denisa i denisa.

(nevezano za raspravu, hvala bogu da nije jos jedan balkanski amerikana bend, svijet to ne bi mogao da izdrzi)

a ja ne znam da se sad to kopira, znao sam da ameri vacare sa balkan soundom. tante za kukuriku.

Link to comment

Ja znam za neke njihove projekte u klasičnoj muzici, kvantna muzika, ovo ono, s obzirom na moj odijum prema tim eksperimentalno-minimalističko-atonalnim sranjima, njih dvoje su mi više nego podnošljivi. 

Budu često na RTS digital i na RTS dvojci. 

Link to comment

Jel se BlockOut skroz ugasio?

 

Ima tome.

Covek vuk je grupa Mite i drugara, ako nisi, nema potrebe da ih cujes. Debeli pecaros nastupa pod svojim imenom. Spremio je dupli album od 130 minuta optimisticne muzike za depresivce i post depresivce. Ne bih dalje da komentarisem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...