Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Cd je album Nestvarne stvari, pakovan u omot koji je isti kao omot LP ploče. Nisam otvarao jer imam cd loji je Bale izdao, pa ne znam štanje na cdu. Knjiga je o.k Svaki član ima po četvrtinu + gosti. Intervjui zalaze duboko u ličnosti članova benda. Možda je taj deo demistifikacije mogao da se zaobiđe.

Link to comment

Kurdi, CD je istovetan kao Baletovo izdanje, osim omota koji je okrnjen prikaz originalnog omota.

knjiga je apsoluno fenomenalna. jeste, ima malo previse detalja nevezanih za bend, ali nisu dosadni.

ninakakvo preseravanje nisam naisao. 

Link to comment

Knjiga je profesionalno uradjena, sa svih strana. Tu se slazem sa Bastom.

Ipak, voleo bih da je nikada nisam kupio. Nakon procitane knjige, cini se da su malo preterali sa psihologijom.

Tisma je po knjizi psiho. Bale totalni diktator, Firchi zasluzan za sve dobro, s vremena na vreme pomalo pljune po kumu Baletu, a Mina vuce traume iz detinjstva i dan danas. Zaista nije trebalo to da znam. Bolje da je sve ostalo na nivou muzike. NIje potrebna demistifikacija pojave kakva je Luna. Moglo je to mnogo drugacije.

Link to comment

ja sam kupio preko neta, stigla mi je za dva dana, ne zezam se.

Desperado, ipak nisu dublje zalazili u privatne stvari. jbg, ja nisam nikad o njima ni razmisljao kao o nekim dobrim ljudima koji su ziveli super zivote i slagali se kao braca i sestre, pa me nije sve to mnogo pogodilo, ali mislim da sve ima smisla - ipak je knjiga dublja analiza benda.

jedino sto smeta je sto se omota plce maltene nisu dotakli. 

Link to comment

Kažunda će biti jeftinija na promociji/koncertu u Mikseru. Ima je u Vulkanu. Ja sam kupio u jednoj od Laguninih knjižara. Rekao bih da je svuda cena 2500. Ako dolaziš na promociju kupiceš i za manje para.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...