Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Zbog bana nisam mogao da pisem o koncertu u BG-u, a sada je vec kasno. Bili su odlicni u Beogradu, a koliko vidim i u NS-u. Sto se mene tice i da su samo stajali na bini bilo bi dovoljno. Hvala na snimcima. Sramota je sto koncerti nisu snimljeni profesionalno.

 

Jedan bend koji stari na drugaciji nacin. Od Amphetamine reptile ostalo samo reptile.

 

Link to comment

Kapiram da je ovo žal za mlados', da je nešto mnogo bitno u istoriji NS ili alternative u SFRJ ali ovo izdrkavanje na instrumentima je neopisivo dosadno za slušati :fantom:

koje izdrkavanje???

Link to comment

Kapiram da je ovo žal za mlados', da je nešto mnogo bitno u istoriji NS ili alternative u SFRJ ali ovo izdrkavanje na instrumentima je neopisivo dosadno za slušati :fantom:

 

nije dosadno nego si bosančuga pa ne kontaš vajb idi slušaj šemsu i šabana :fantom:

Link to comment

Ima slažem se, samo iznosim svoj stav, koji je stvar ukusa i naravno da niko ne mora da se složi sa mnom. Meni Luna nikad nije bila neki bend od koga sam padao na dupe, ni kad sam prvi put došao u kontakt sa njihovim stvarima, ali valjda je to sramota reći da se ne ispadne u društvu seljak, kao i za mnoge te bendove koji furaju taj fazon :D

Link to comment

nije dosadno nego si bosančuga pa ne kontaš vajb idi slušaj šemsu i šabana :fantom:

 

Nije ni čudo što se Vojvođani najviše ubijaju ako ovakve bendove slušaju, i ja bih da me prepoznaju po ovome i Garavom Sokaku :fantom:

Link to comment

Cime je ovo snimano, obzirom da je dosta dobar snimak, iako je osvetljenje slabo?

 

samsung galaxy j7

 

Nije ni čudo što se Vojvođani najviše ubijaju ako ovakve bendove slušaju, i ja bih da me prepoznaju po ovome i Garavom Sokaku :fantom:

 

možda ali mene spašava što sam sbrdasišavši pa ne padam u ravničarsku belolistićarsku ili postporođajnu depru :fantom:

Link to comment

samsung galaxy j7

 

 

možda ali mene spašava što sam sbrdasišavši pa ne padam u ravničarsku belolistićarsku ili postporođajnu depru :fantom:

:lolol:

ja sam jednom javno ridala nad svojim životom u prepunom tristaću na sred smederevskog puta, sa lunom u slušalicama. 

Link to comment

kako kome. meni je, recimo, celokupan solo opus Henry Rollinsa dosadan.

Potpuno legitimno. Meni je on draži zbog stavova nego zbog muziciranja, ima brdo boljih bendova.

Edited by James Marshall
Link to comment

Samo par dana nakon uspešnog nastupa sa bendom, ST je u Beogradu, na koncertu na kojem je iz publike podržao svoje sugrađanke pijanistkinje, doživeo neprijatnosti iz kategorije (smatramo) manjih (i nadamo se) bez velike važnosti.

O tome i o drugim novim dogodovštinama omiljenih junaka u Luni iza ogledala.

 

 

Sorry, ST!

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...