June 15Jun 15 Baš jak QOTSA krađa na početku introa. Ali dobro. Nije loš koncept spota, sa time što stolice ne moraju da budu iz Nitee, neki JYSK bi više poslužio.
June 18Jun 18 isao sam skoro na sve njihove koncerte, janka mi je skolska prijateljica.vecito cu se secati onog koncerta na povetarcu. bilo je bas nesto, i u glavi mi je da je kisa pala na sat vremena. mislim da je povetarac, mesam imena tih brodova. samo bih galeba prepoznao.
June 19Jun 19 11 hours ago, Sandens said:Buki legenda! Sad pegla bubnjeve u Crno dete, svira ko oktopod. Jedan od omiljenih mi domaćihMi se juče naslušasmo Josipe Lisac iz rok opere Gubec-beg. Prog rock iz 1975, pizdarija Edited June 19Jun 19 by Hermetico
June 19Jun 19 13 hours ago, Hermetico said:Buki legenda! Sad pegla bubnjeve u Crno dete, svira ko oktopod. Jedan od omiljenih mi domaćihMi se juče naslušasmo Josipe Lisac iz rok opere Gubec-beg. Prog rock iz 1975, pizdarijabuki je bob bubnja.https://trikoo.bandcamp.com/album/atina-bojad-i
June 19Jun 19 1 minute ago, holden kolfild said:buki je bob bubnja.https://trikoo.bandcamp.com/album/atina-bojad-iCar je Buki bio ja na nekoj koloniji s njim 2014. njemu je žena umetnica. I samo smo vrteli muziku tamo, on mi je i reko da moram da puštam muzikuEDIT Brate mogu da se setim tačno šta sam sve imao u MP3 plejeru. Touane - Autoerotica, ovu Cold Heat fank kompilaciju što sam sad baš postovao, And Also The Trees - Klaxon, Matthew Ship - Equilibrium iiiiiiiiii jao neki Stevie Wonder je bio znam da to niko nije hteo da sluša sem mene kao šta će ti ta komercijala o.O Edited June 19Jun 19 by Hermetico
June 20Jun 20 bio je neki video snimak, mislim da je iz akademije. trazim po bespucima jutjuba i nema =(
June 20Jun 20 B strana Popstars play poptonesPosle njih Kontejner AD, medju favoritima sa kraja osamdesetih.Nisam znao za taj snimak sa Akademije. Ako naletiš, podeli, bas bih voleo da vidim.
Create an account or sign in to comment