July 28, 2025Jul 28 On 24. 7. 2025. at 19:55, holden kolfild said:naravno, i straha sam se setio kasnije.pitanje za sve, kompilacija sa baby kate, paaa, recimo, 1985. (verovatno je ranije, posto sam video da je album iz te godine) , jel to postoji ili sam izmastao?jednog iz baby kate/ranije radnicka kontola, vidjam redovno u idiotu =)Nisi izmastao. Kupio tu kasetu zbog Placenika (Djile iz Supernauta i Anton iz brejkersa) i Oslobodilaca. https://www.discogs.com/release/1530110-Various-Beogradski-Grafiti-Bad-Boy-Rock Edited July 28, 2025Jul 28 by wayfaring stranger
July 31, 2025Jul 31 meni irena- novembar najbolja pp pesma, a i film - ti zracis zrake kroz zrak, najbolji album.
August 9, 2025Aug 9 On 31. 7. 2025. at 6:31, Papovac said: irena- novembar Ako i nije najbolja, svakako je underrated pesma 90ih, kao i ceo prvi album Novembra.
September 9, 2025Sep 9 Neobičan dan (Live) – novi video spot legendarne grupe Haustor: Mnogi su mislili da je ovo nemogućehttps://www.cdm.me/zabava/muzika-film-tv/neobican-dan-live-novi-video-spot-legendarne-grupe-haustor-mnogi-su-mislili-da-je-ovo-nemoguce/
September 9, 2025Sep 9 19 minutes ago, klimt said:Neobičan dan (Live) – novi video spot legendarne grupe Haustor: Mnogi su mislili da je ovo nemogućehttps://www.cdm.me/zabava/muzika-film-tv/neobican-dan-live-novi-video-spot-legendarne-grupe-haustor-mnogi-su-mislili-da-je-ovo-nemoguce/Smekeri, jbg. A ne zna se ko je vise ostario, bend ili publika
September 9, 2025Sep 9 2 minutes ago, Lancia said:Smekeri, jbg. A ne zna se ko je vise ostario, bend ili publika Nadam se da će doći i na Beogradsku premijeru da to uživo proverimo.
September 14, 2025Sep 14 On 31. 7. 2025. at 12:31, Papovac said:a i film - ti zracis zrake kroz zrak, najbolji album.Sva cuda svijeta je album. Meni nema lose pesme. Pojavio se tu negde kad i Terminator I, i bio je promovisan emisijom sa video spotovima za svaku pesmu gde su svi imali ambijent apokalipse. Pokusavala sam da pronandjem na YT, ali bez uspeha.Pesmu Sva cuda svijeta danas najcesce pustim, a neretko i ceo album,
September 14, 2025Sep 14 On 9. 9. 2025. at 19:40, klimt said:Nadam se da će doći i na Beogradsku premijeru da to uživo proverimo.Bliži se trenutak provere.
September 14, 2025Sep 14 Obozavam da slusam Sachera. To je neki starozagrebacki govor, vuce na zagorski, dosta je egzoticno, bar meni. Mislim, ima jos ljudi u ZG koji i danas tako pricaju, ali retko ko ili niko kad prica za medije.A Jurica i njegov Film su mi nekako hronicno potcenjeni, kao da ga se uzima manje ozbiljno nego ostale Zagrepcane tog vremena. Tesko je bilo probiti se pored Dzonija, Haustora i Houre onomad, pa jos plus takmiciti se sa beogradskom scenom. Ali, to su sjajne pesme koje i dosta dobro stare.
September 14, 2025Sep 14 34 minutes ago, Starman said:Bliži se trenutak provere.Isto veče, na otvaranju će biti prikazan i 13-minutni studentski film „Šta je za mene Slađana Milošević“ Anje Petrić.
Create an account or sign in to comment