July 23, 2025Jul 23 2 hours ago, brusli said:Kakvi su ovo gey pankeri, Jorgovani bi ih iskidali golim zubima.Jedina veza sa punkom je naslov i majica.Meni bilo urnebesno, pa reko da podelim ovde...
July 24, 2025Jul 24 Kada smo vec kod power popa, da se vratimo malo u prošlost. Meni ovo prejako kao i kada sam prvi put čuo. Prva dva albuma Grada, čista klasika.
July 24, 2025Jul 24 super je ta tema, power pop kodnas.grad je super.meni su, uglavnom, prve asocijacije na ppop - kurve i komandosi.qurve, jbg, nisam mogao. popoj mi je ciao, zdavo (a zamalo da nisam otisao na konert, recimo, 2001. u dob-u)ostalo, nabacano >piloti* (plavi album);roze poze;s.t.r.a.h.eva braun kad obradjuje shambles (salim se, od njih se moze napraviti jedna kompilacija od 10ak pesama);rebel star - u originalnoj postavi (ovo verovatno, jer sam ih gledao sa dragim ljudima u beceju, sa ken stringfellowom), a nakon toga, sa atilom na bubnjevima i englezima;petar pan;nesalomivi;od novijih/starih bendova - n.dalibor (prvi ep, koncert na akademiji sa stejsijem, starim grobarom i vranjancem);makedonski my tear, jeste pop punk, ali to je tako lepo, a meni je omiljeni bend teenage fanclub.i za kraj, jedan bend iz knjiga, pravo vreme, pravo mesto, pravi ljudi>*💩 sisaj kurac. Edited July 24, 2025Jul 24 by holden kolfild dodao nesalomive
July 24, 2025Jul 24 sta se desi ludima, jbt>+sta se desi ljudima.gledao sam ih proslo leto na zidicu, zikic, timofejev, ostale ne znam.idem da gledam partizan. Edited July 24, 2025Jul 24 by holden kolfild
July 24, 2025Jul 24 Dodaj Poptones i Popcycle, En face, Modesty (Zagreb) delimicnoMinstrelKlinički mrtav/Eklinika mortaleThe end bandZeleno liceEuforija (pre Plejboj)
July 24, 2025Jul 24 Meni i Lutke, prva dva albuma.e. Koji su ponekad bili power, više na debiju.Drugi je onako, malo kamerniji. Edited July 24, 2025Jul 24 by Malkmus
July 24, 2025Jul 24 7 minutes ago, Malkmus said:Meni i Lutke, prva dva albuma.e. Koji su ponekad bili power, više na debiju.Drugi je onako, malo kamerniji.naravno, i straha sam se setio kasnije.16 minutes ago, wayfaring stranger said:Dodaj Poptones i Popcycle, En face, Modesty (Zagreb) - moram, cuo sam, verovatno znamdelimicnoMinstrel - check Klinički mrtav/Eklinika mortale - checkThe end band - sta je ovo?Zeleno lice - cuo sam, ali iz glave, pojma nemam.Euforija (pre Plejboj) - da!pitanje za sve, kompilacija sa baby kate, paaa, recimo, 1985. (verovatno je ranije, posto sam video da je album iz te godine) , jel to postoji ili sam izmastao?jednog iz baby kate/ranije radnicka kontola, vidjam redovno u idiotu =) Edited July 24, 2025Jul 24 by holden kolfild
Create an account or sign in to comment