Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Pošto sam od skoro počeo opet da igram...Jurim ligu šampiona sa Zvezdom i na dobrom sam putu... nema sile da počinjem drugu partiju i ovo mi oduzima previše vremena.Lukman HarunaRoman BezusVerrattiAnanidzeVilotićPerovićNinkovMatej DelacImam sjajan tim

Link to comment

Zavrsio sezonu koju sam naravno osvojio, 6ti put za redom, a i kup je osvojen 3ci put za redom... Prodao sam Lekica za 1.5 mil i golmana Luisa Guilhermea za 4.5 mil, a doveo Sulejmanija za dz jer mu je istekao ugovor. Doduse, sad je najplaceniji igrac ikada u Zvezdi sa nedeljnom platom od 59k. Inace, neporazen sam u 101 utakmici za redom u ligi i ne planiram skoro da se zaustavim. :)

Link to comment

Kad planiras da osvojis Evropu? Mislim, vreme je! Ko ti je predsednik kluba?kako izgleda prvi tim Zvezde pod tvojom dirigentskom palicom, prvih 11 i najcesce zamene? Posle koje sezone se ukida ogranicenje u broju stranaca?

Link to comment
Kad planiras da osvojis Evropu? Mislim, vreme je! Ko ti je predsednik kluba?kako izgleda prvi tim Zvezde pod tvojom dirigentskom palicom, prvih 11 i najcesce zamene? Posle koje sezone se ukida ogranicenje u broju stranaca?
Pa za sada mi je maximum poraz u finalu Kupa Uefa, a u LS uvek ispadnem u 1/8 finala od timova koji posle doguraju do finala ili polufinala.Predsednik je idalje Lukic.Ogranicenje se ne ukida, ostaje na 3 igraca po utakmici, mada se ne mogu zaliti mi smeta.Sto se tice prvog tima, sad tu ima dosta generisanih igracaGolman-Dmitrovic(skoro potpisan ugovor sa njim u RL)Rukavina-Vilotic-Muniesa-Krivokuca(Gomez, obojica generisani igraci. Gomez mladi reprezentativac Argentine)Lazovic-Rikelme(Bojovic, generisan),Mota(Nikolic),Sulejmani(Radunovic generisan i Blazic)Veljovic,Mitrev(generisan)Najcesce izmene su Cakovic, Djordjevic(jos uvek ga drzim u timu samo zato sto moze i stopera i desnog beka da igra, inace odigra 2-3 utakmice po sezoni), A.Kovacevic, Popovic-generisan, Kulic-generisan, Radovanovic, Savic... Inace, vrlo cesto igram ligu sa drugim timom nakon utakmice u Evropi da bih odmorio prvotimce, pa zato imam dosta igraca u timu.
Link to comment

Jel može malo pomoći od iskusnijih?Naime, treba mi pomoć oko treninga. Da bi se dobilo svih 5 zvezda za svaki pojedinačan trening, šta je potrebno od skilova trenera.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Hvala, Ugore.Posle pauze od tri godine neigranja FM (malo loš računar, malo manjak vremena) vratio sam se lagano igri pre svega da bih učestvovao u PPP Čelindžu.Pošto već nisam stigao na prvi, dobio sam dovoljno vremena da se upoznam sa FM10 prethodnih 10ak dana. Stvarno je bolje urađen nego prethodni, ali svakako ima mesta za napredak. Pre svega na polju transfera i taktike. Malo mi smetaju stalne i jednolične KZŠ, loše urađena 3D verzija meča, preskupi igrači kada kupuješ i prejeftini kada prodaješ. Sviđa mi se analiza meča, broj opcija u taktičkom delu tima... Nego, jel kada sebi odrediš fudbalsko iskustvo, da li samim tim sebi i otežavaš/olakšavaš igru, tj. da li to određuje nivo težine igre? Ovo se odnosi na predhodne FM-ove.Krenuo sam sa FC Portom, pre svega, jer dugo nisam igrao, a potreban mi je jedan lagan FM za početak. Rekao bih i previše lagan.sc5bir.jpgOvo je sastav tima na kraju uspešne sezone, koja je završena triplom krunom (prvenstvo + 2 kupa). Nisam mnogo menjao igrača, taman toliko da prilagodim tim na 4-3-3 formaciju. Popunio sa roster uglavnom talentima:2e4c0ie.jpgIskreno, očekivao sam titulu u sezoni, ali ne na ovakav način:9tlstk.pngUz to sam dva puta pobedio Sporting u finalima kupova i ispao od Milana u 1/8 finala CL (3-2 izgubio, a sudije im svirale 2 penala):b51iwx.jpgHulcao mi je doneo titulu. Hulk asistencijama, a Falcao golovima. Jednostavno Falcao je razbijao cele sezone. Uz njih su igrali svi dobro. Malo razočarenje su možda Ghadir i Rolando:33u49d4.jpg23us8b8.jpgP.S. Bacite negde na forum poll sa opcijama za drugi čelindž. Dva dana nek se glasa (glasaju i ovi što ne igraju), pa da lagano krenemo drugi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nikako ne uspjevam postaviti dresove Arsenala i Tottenhama, i to prve dresove, rezervni funkcioniraju. Jel ima netko dresove za download koji pouzdano funkcioniraju, odnosno zna li netko zašto mi se ovo događa?

Link to comment
Nikako ne uspjevam postaviti dresove Arsenala i Tottenhama, i to prve dresove, rezervni funkcioniraju. Jel ima netko dresove za download koji pouzdano funkcioniraju, odnosno zna li netko zašto mi se ovo događa?
I meni se to desavalo,ali ne samo kod njih nego i kod jos nekih engleskih klubova,ali sam primjetio da nakon 2-3 sezone odigrane dresovi postanu oni pravi,tj.onakvi kakvi bi trebali izgledati,ali problem predje na neki drugi klub i tako.Bas cudno.
Link to comment
  • 2 months later...
Ovo je ono o čemu se priča:WM.jpgZanemariti imena(naravno...)I to je ono što Igraju Barca, Čelzi i Sbija protiv Nemaca...Ovo je samo načelan crtež, i svaka ekipa imasvoju modifikaciju, naravno...
Samo mi reci jel si to doveo Milana Kimi Bozica u neku skandinavsku ekipu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...