Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

verovatno bi bilo isto, samo što se ja ne sećam da smo pričali u OŠ o islamu, homoseksualizmu i sličnim stvarima.
Ne idealizujem svoje detinjstvo, ali se, ni da mi care pokloni Krusevac, ne bih menjao sa ovom myspace/facebook generacijom (odrasli na samosnimljenim digitalnim fotkicama okacenim na socijalnim sajtovima sa jezikom isplazenim izmedju razmaknutih prstiju)... Mislim da smo se negde malo zayebali u ovom progresu, ali sad je kasno.
Link to comment

Ja i nisam mnogo starija od ovih klinaca sto ovo pisu, 9-10 godina, i kad sam bila u njihovim godinama, bilo je i interneta i drugih cudesa. Rat je bio gotov svega par godina pre toga, bombardovanje, 5. oktobar... pa svejedno nije bilo ovoliko klinaca mojih godina koji su pricali kako bi klali "muslimane, ustase, Siptare, pedere..." Takvi su bili retki, a sada mi se cini da su oni neekstremni u manjini i da je sve sto im preostaje da cute. Tuzno je i strasno to sto 16-ogodisnjak ne vidi nista lose u tome sto je neko skinhead.

Link to comment
Ja i nisam mnogo starija od ovih klinaca sto ovo pisu, 9-10 godina, i kad sam bila u njihovim godinama, bilo je i interneta i drugih cudesa. Rat je bio gotov svega par godina pre toga, bombardovanje, 5. oktobar... pa svejedno nije bilo ovoliko klinaca mojih godina koji su pricali kako bi klali "muslimane, ustase, Siptare, pedere..." Takvi su bili retki, a sada mi se cini da su oni neekstremni u manjini i da je sve sto im preostaje da cute. Tuzno je i strasno to sto 16-ogodisnjak ne vidi nista lose u tome sto je neko skinhead.
Bilo je "mrsh ustaso!" i pre 10 godina ali nije bilo "zaklacu te ustaso". Rekao bih da problem nisu preterivanja u emocijama koja su cini mi se karakteristicna za pubertetlije vec u tome sta mislis da je normalno a sta ne. Danas su klinci ubedjeni da je normalno zaklati drugo ljudsko bice.
Link to comment
A najgore je sto se ljudi tamo uclanjuju da kazu da on nije legenda. nego idiot... :isuse:
upravo mi preveo drugar na fbu :D http://www.youtube.com/watch?v=3n7OBIXs27s"They're asking him things like "Whose side are you on, politically"; "What about Kosovo? I'm sure you have a clear Idea about it..."; "What pushes you to behave like you do?", "Do you believe Italian Police has some responsibility on what happened?" "What team do you support?" and all he is able to answer are rude gestures. XD"
Link to comment
Second, Facebook is about to become one of largest referrer on the internet. In some cases, it sends back more traffic to news sites than Google does....This year, Facebook will make about $1.5bn in advertising revenue. On average, this is about three dollars per registered user, a figure that is significantly higher for the 50% of the social network’s population that logs in at least once a day. ...(find the women above 40 who work for IBM, in northern New York state and deliver an ad every Friday between 18:00 and 22:00, for instance). This advertising resource is self-serve, totally automated, and accounts for half of Facebook’s commercial revenue.
lnk
Link to comment
Da li i vas zeza Facebook?
Mene da, samo ne znam da li nas zeza u istom smislu. News page uglavnom moram da reloadujem da bi izbacio nove "vesti", često baguje, prazna strana stoji, ne učitava.. Opera i facebook se ne mirišu, to znam, al opet, ako ne optimizuješ browser za fb, onda ga baci u kantu.
Link to comment
ne. mene yeya forum. juce sam okacio reklamu za popers i sad je nema.
Kad prodavci popersa uplate na račun Parapsihopatologije izvesnu sumu, biće i reklame.
Link to comment

meni je u polju za news feed nestala ikonica preko koje sam ubacivao youtube klipove. ko zna gde i kad sam zabrljao, ali sad je to manje bitno - kako da popravim ovu grešku?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...