Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

a je l imate nekog na primer u ovoj
hahaha, nemam, vidim sveža je. sad ću da je promovišem.ali zato imam dvoje u ovoj. proučavaju fenomen. kao.mada, ne odoleh, pa pogledah neke fotke. bilo bi humano spojiti ih s ovim našima iz Nachtwerka.
Link to comment
Poseban osvrt na "ja sam prosto gospodin savrseni". ^_^
3 friends in common.sve hokejaši :)
a je l imate nekog na primer u ovoj
komada 1. ali vrhunska grupa :D
btw ne kontam motivaciju osoba koje prave ovakve grupe.
cenim da je dobar ice-braker na žurkama kada krene nezaobilazna priča o fejsu da kažeš kako grupa koji si napravio ima 300K+ članova.a idioti će se učlaniti u bilo šta.na tu temu, nešto me zanima - u koliko ste grupa učlanjeni ? ja u 90 (plus 20 pages). apsolutno pojma nemam u koje grupe, mislim da ću morati da izdvojim jedan dan da pobrišem stotinjak prijatelja i jedno pola ovih grupa. još jedna stvar koju moram da čistim i održavam...
Link to comment
na tu temu, nešto me zanima - u koliko ste grupa učlanjeni ? ja u 90 (plus 20 pages). apsolutno pojma nemam u koje grupe, mislim da ću morati da izdvojim jedan dan da pobrišem stotinjak prijatelja i jedno pola ovih grupa. još jedna stvar koju moram da čistim i održavam...
119 група и 133 стране
Link to comment

Mislim da je vreme za split na kretenske FB grupe, samo o tome se priča par stranica unazad? Može i ka KDP..Ova je majstorska:

Ako skupimo milion članova Patrijarh Pavle će da vaskrsneMi pravoslavni Srbi verujemo u vaskrs. Naš gospod Isus Hrist je nakon što je raspet na krst vaskrsao. Ako ova grupa skupi milion članova koji se budu molili našem gospodu Isusu Hristu, Patrijarh Pavle će da vaskrsne. Braćo i sestre pokažimo snagu naše vere.
Link to comment

kalezic- 3 zajednicka, od kojih je jedan mejdej. drugi je jedan ortak. treci je nebitan.sa brzim- opet onaj jedan ortak. sa pejom, opet 1- jedan ortak. u grupi- mila majko- 1 ortak. i tako, dajte jos nekog, ja znam da imam jednog in common sigurica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...