Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

moje prvo ime iz zabavancije promenila u drugo pa onda u trece ali ne moze nikako nazad u prvo (kao ni u ni jedno prethodno) jer kao mora da bude pravo , sto ni jedno nije, totalna glupost.

Edited by prima
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ranije, kada bih dodao neke slike u neki album - na news bi pisalo Taj i taj dodao toliko i toliko slika u taj i taj album. A sada samo stoj slike, kao npr kada je okačim na sam wall a nema info o albumu. Any one?

Link to comment

Zar ti na "wall"-u ne stoje dve/tri (novododate) slike i iznad njih piše:taj i taj dodao toliko i toliko slika u tom i tom alibumu?

Link to comment

Dva pitanja... Zasto mi pored profila jedne osobe stoji "request sent" iako joj ne bi poslao rikvest nikada, a mozda ni tada? Doduse, dodao sam je svojevremeno na skajp. Jel moguce da se tu nesto medjusobno ispovezivalo? I sad ako kenselujem rikvest, jel ta osoba dobija neko obavestenje, ili sta vec?Pitanje br. 2 - cesto mi stizu mejlovi tipa "Hi xxxx,Sorry you've been having trouble logging into your Facebook account. Get back on facebook now!" Poruka je stigla sa adrese (update+i61zifdz@facebookmail.com). Nemam nikakvih problema sa logovanjem, slucajnim kucanjem pogresnog passworda itd., ali ulazim povremeno na druge naloge.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...