Jump to content
IGNORED

Prsti, prsti bela staza!


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

5 hours ago, burekdzija said:


Zato i ima raznih staza, tako da svako moze da uziva u trenutnim sposobnostima, godinama, raspolozenju. Kad se stekne osnovna ljubav prema ovom divnom gubljenju vremena, posle je lako. 
 

Sto se hupsera tice, ima prepariranih staza za freestyle (mogul), sa utabanim hupserima na kojima se moze skijati. Ja sam jednu takvu u Kicbilu vozio, zabavno je. Oni su tvrdi i utabani (zaledjeni) i ne mozes kroz njega tek tako da prodjes. Obicni meksi hupseri na stazi od ostruganog snega mogu isto biti zabavni ako nije guzva na stazi, ja najvise volim da poletim na hupseru.

 

Da poletis, eeee  :D:wub:

 

Ma da budem iskrena dosadilo mi. Skijam od svoje pete, seste a za par godina cu 50. Jos kada se dodaju magle po planinama, bas mi ne bude gust. 

Double diamonds su mi bile omiljene....nekad. 

Daska mi je trenutno zabavnija, ne osecam da sam je savladala i imam još puno da ucim.  

 

 

Link to comment
  • 3 months later...
  • 4 months later...
30 minutes ago, Moća said:

Gde je ovo?

Avoriaz (FRA) 

dosta snega

.... što ne znači da ćemo skijati i naredni vikend, jer veoma jaka kiša danas i sutra sve do 2100m - ode sav sneg u pm 

biće više nego nategnuto skijanje ove zime zbog El Ninja. 

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Kako izgleda Divcibare pocetkom januara u proseku? Ima li tamo snega? Bila sam jednom kao jako mala i generalno nemam pojma o toj planini.

Razmisljam gde bih mogla poslati zapca sa babom i dedom iduceg januara na sneg i cist vazduh, i da malo stane na skije ako bude snega pa otud ideja o ovoj planini. Ocekujem da se tamo moze sve iznajmiti od opreme.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
18 hours ago, I*m with the pilots said:

Kako izgleda Divcibare pocetkom januara u proseku? Ima li tamo snega? Bila sam jednom kao jako mala i generalno nemam pojma o toj planini.

Razmisljam gde bih mogla poslati zapca sa babom i dedom iduceg januara na sneg i cist vazduh, i da malo stane na skije ako bude snega pa otud ideja o ovoj planini. Ocekujem da se tamo moze sve iznajmiti od opreme.

mogao bih se kladiti da neće biti snega, obzirom na visinu (najviša tačka tamo je koliko se sećam 1000m nv)

Link to comment
On 13. 1. 2024. at 6:42, barrcode said:

mogao bih se kladiti da neće biti snega, obzirom na visinu (najviša tačka tamo je koliko se sećam 1000m nv)

 

Da, plašim se da je sa bilo kojom planinom ~blizu Beograda velika lutrija, uključujući i Kopaonik, za koji nisam ni sigurna da je dobro mesto više (bila sam poslednjeg puta pre više od 10 godina). Ograničeni smo na početak januara, dete mora biti nazad najkasnije 12.1.

Mislim da je isto i sa Jahorinom?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...