Jump to content
IGNORED

Hajduk


Otto Katz

Recommended Posts

I ti si ovaj moj komentar shvatio toliko ozbiljno da mi statistiku vadiš. :rolleyes:
Pa ako si bio neozbiljan onda se izvinjavam.Meni nije bilo nelagodno da priznam da sam kao klinac bio srećan kada pobedimo timove velike četvorke,tužan kada izgubimo.I nisam "odvajao" timove koji su mi značajniji, a koji manje.Isto sam osećao prema svima respect - veliki protivnici.Bili i ostali! Edited by BlackGeorge
Link to comment
Ali za Hajduka je Zvezda bila nešto više a pogotovo kada bi se igralo u Splitu.
Po pričanju starih navijača početak je kada je Vladimir Beara 1955 prešao u C. Zvezdu.Cili Split je bia na nogama, ka da je pala bomba.Neki mu još dan danas nisu oprostili.Misli da nije ni jednu utakmicu u dresu Zvezde odigrao u Split u tih pet godina.I tada se rodia taj dišpet da se Zvezda mora dobit makar ispali iz lige.Samo radi Vlade.I to se jednostavno kasnije nastavilo u šezdesetima, sedamdesetima i osamdesetima.A da je bilo gušt dobit bilo koga iz velike četvoreke, bez daljnjeg.
Link to comment
Da ponovimo lekciju:Partizan protiv Hajduka 88 41 23 24 141:104 :Hail:Ovo važi i za @kampanel ;) što prekidoste utakmicu ako vam nije bilo bitno. :rolleyes:
Doslovno si me shvatija ...evo gori ti je žungul objasnija cilu istinu,a naravno da je gušt svakog dobit...mi smo takav mentalitet da bi "male" utakmice igrali slabo i gubili,a Zvezda je na takvima dobijala prvenstva...a što se tiće te prikinute utakmice cili scenarij ja bija prije poznat,dogovor je bija da neovisno o rezultatu utakmica bude prikinuta ,znalo se ko će užgat zastavu ,igrače niko nije dira,a policija nije ni reagirala da nebi bilo većih nereda,za razliku od Zagreba di su BBB-ovci naivno nasili ...
Link to comment
kad smo vec kod klubovi vs. reprezentacije, secas li se pripremne utakmice hajduk - jugoslavija i onog legendarnog izvodjenja penala?
Jure Jerković se zaletija pucat penal,gurnija balun po metra naprid,uletija šurjak i da gol...prvi put izvedeno na takvi način.. ;) .vidija san to posli na nekoj stranoj utakmici al se nemogu sitit ko je
Link to comment
Jure Jerković se zaletija pucat penal,gurnija balun po metra naprid,uletija šurjak i da gol...prvi put izvedeno na takvi način.. ;) .vidija san to posli na nekoj stranoj utakmici al se nemogu sitit ko je
da sad si me prosvitlija.A jel se sičaš ovih penala:1. listopada 1980.HAJDUK - COSMOS (New York): 0:135.000 gledetalja Strijelac Chinaglia u 38. minuti.HAJDUK: Pudar (Simović) - V. Ćutuk (Mršić), Zo. Vujović, Primorac, M. Ćutuk - Cukrov, Krstičević, šalov (Jovanić) - Zl. Vujović, M. Bogdanović, Z. Vulić (Vujčić).COSMOS: Birkenmeier - Di Bernardo, Durgan, Carlos Alberto, Rijsbergen - Beckenbauer, Bogićević, Romero (Van der Elst) - Seninho, Chinaglia, Cabanas.- u poluvremenu je demonstrirano izvođenje kaznenih udaraca na američki način: napadač krene iz dubine, sa sredine polja i smije driblati vratara koji mu krene u susret, u tome je bilo 2:2, za Cosmos je gol između ostalih postigao Liverich, te Seninho, branio je Nižetić, Mršić je za Hajduk - promašio, golove su dali Vujčić i šeparović
Link to comment

iako su mi dragi (skoro) svi navijaci hajduka na ovom forumu, ne mogu skriti da sam ovaj klub mrzeo najvise za vreme stare juge. partizan, realno nije bio toliko bitan da bi se toliko mrzeo. klubg za kojeg je navijao drug stari jeste.

Link to comment
Osim toga od svih bivših prvoligaša jedino hajduk nije imao partizansko socijalitičko ime.Ne računajuči klubove po nazivu grada.A i ti su neki bili omladinski.
FK SarajevoFK VojvodinaNK OsijekNK Rijekai naravno Vardar i Velez koji ne nose imena gradova a ni republika a ni neko socijalisticko komunisticko ime
Link to comment
Kako ti, navijac kluba koji je uvjek gajio lijep fudbal i bio gotivan mnogima u ex yu, mozes da navijas za Liverpool? :unsure:
Pa Liverpool je ljubav iz mladih dana.Zaljubio sam se u Liverpool 1977 kada su postali prvaci Evrope.I ta ljubav još traje jer ja sam vjeran navijač. :rolleyes: A sad mi reci za koga bi ja to trebao navijati kao hajdukavac?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...