Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Tražim sledeći CRTANI:

 

Pre nekih 5-6 godina na tv-u se vrteo (čini mi se Kanadski) set kratkih crtaća. Ćale i sin, neki plavobeli čupavci.

 

Kompjuterski je rađeno. Oni valjda sa svoje planete dođu negde i logički rešavaju probleme. Na kraju svaki put odlete nazad gajbi i ćale ušuška klinca, pogledaju neku sliku koja im je higlight of the day.

 

Stalno su imali neke simpatične i jednostavne logičke glavolomke (valjak ide u rupu, kocka u kvadrat i sl.).

 

Kako mi sestričina već raste, a Maša i Medved su pregledani 1000 puta, daj da joj puštamo ovo. Ali, šta je u pitanju?

Link to comment

Tražim sledeći CRTANI:

 

Pre nekih 5-6 godina na tv-u se vrteo (čini mi se Kanadski) set kratkih crtaća. Ćale i sin, neki plavobeli čupavci.

 

Kompjuterski je rađeno. Oni valjda sa svoje planete dođu negde i logički rešavaju probleme. Na kraju svaki put odlete nazad gajbi i ćale ušuška klinca, pogledaju neku sliku koja im je higlight of the day.

 

Stalno su imali neke simpatične i jednostavne logičke glavolomke (valjak ide u rupu, kocka u kvadrat i sl.).

 

Kako mi sestričina već raste, a Maša i Medved su pregledani 1000 puta, daj da joj puštamo ovo. Ali, šta je u pitanju?

Jel ovo?

 

Link to comment

Tražim ruski film iz osamdesetih, gledo sam ga u ruskom domu.

 

Mlađi lik, zgubidan ima seksualnu vezu sa starijom razvedenom kokom koja je neko mudo u nekom ministarstvu ili slično.

Na početku filma on pokupi njenu kćerkicu koja je krenula u školu, odvede je u neku zapizdinu gde živi sa starim ocem, isto zgubidanom  i odmah ubije, a onda kroz ceo film ucenjuje i zajebava tu ženu koja nema pojma da joj je kćer odavno mrtva...

 

Jel nekom poznato?

Edited by ubuntu
Link to comment

Americki film je sa kraja osamdesetih ili pocetka devedesetih i govori valjda o grupi mladih filmskih entuzijasta koji prave film za malo para. U jednom trenutku ide pesm "Low Budget" Kinksa, valjda tokom scene sa vremenskom montazom.

Link to comment

Ne bre znam taj. Ovaj je neka jeftina zajebancija. I nije mladji od 1991. godine, eto i to je neki trag.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...