Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Globalni shopping vodic

Featured Replies

22 minutes ago, Mel said:

Pa imas i onu opciju sa najlonom, vidim da ljudi sve masovnije uvijaju, to ako kofer nesto i popusti plastiketina nece : D

.

Uvijao sam ja mozda 2 puta, bilo mi ga zao... Posle sam,kao i uvek shvatio da sam kupio ja njega a ne on mene)..

I nista... Malo je negde izgreban, ali sve funkcionise kao prvog dana.. Stari su oko 15 godina.

Mislim da najlon ne spasava od pucanja korpusa, i sasvim sigurno ne spasava od loma tockica, sto je najcesci problem, i prilicno neprijatan kad moras da ga cimas potom.

.

  • Replies 1.5k
  • Views 231.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Sorry, morala sam 

  • Najbolje rešenje je napravila italijanska pošta. Ništa nikome ne uručuju, i to je to. Imaju u magacinima po 200 tona neuručenih pošiljki svih vrsta, i boli ih ćoše.

  • Sandradjer
    Sandradjer

    Stigle mi zeljene mindjuse direktno iz Japana . Moram da se pohvalim, sreca radost 

Posted Images

On 15. 9. 2025. at 13:31, Mr.Mxyzptlk said:

o fak, znao sam da ce doci ovaj dan.. treba mi mali kofer za putovanja... gledao sam malo, jel valjaju ovi American Tourister Daring Dash?

ne znam šta je darling dash, al ja imam ovaj american tourister(torbu i ranac) i top je, sve je na njemu kao i prvog dana. točkići, zipovi, bravice…

kofer ne rabim baš kao i ranac, skoro svakodnevno, al deluje da će da potraju poprilično, i ranac i torba

godinama sam se grebao za kofer od matoraca, pa kad im je dojadilo kupili mi za rođ u samsonite neki nafurani, al mi se nije svideo pa sam ga zamenio za ovaj tourister plus ranac, sve pazario u novom merkatoru. jedino što je ovaj moj crn sa nekim crvenim zipom(🇦🇱) a u ovu sad pamet odabrao bih neki neon green boje, da sija iz cargo prostora aviona

sve preporuke!

i da plus za ove platnene(ili šta je već) u odnosu na ove čvrste, ti se pre razjebu(po rečima trgovca)

Edited by kud u maglu Simoviću

Kad već spominnnnjjete rance za 17" i veće lap.-ove, ja sam rešio problem pomoću Temu, i to ovim:

https://www.temu.com/goods.html?_bg_fs=1&goods_id=601099548941715&sku_id=17592353763984&_x_sessn_id=8n3lm94t62&refer_page_name=bgt_order_detail&refer_page_id=10045_1758052703492_h23e307ls4&refer_page_sn=10045

Koristi se jednu godinu i (za sada) nemam problema, mada veoma malo putujem na duže disnace.

Ja sa Samsonite poslovnim torbama i rančevima imam jako loše iskustvo

Meni je Case Logic odličan, tri godine ga koristim i izgleda isto kao prvog dana.

11 hours ago, Mel said:

zasto? Mislim sta su mu prednosti u odnosu na druge ranceve?

Jer su mnogo lepi blush

  • 3 weeks later...

imate u madame coco sve snizeno 70%

kupismo posteljine si gle i double za smesne pare

@Mr.Mxyzptlk Online, ili live?

ja sam isao live, za potpuno drugu stvar i onda video bas fine stvari kod ovih

nemam pojma dal imaju dobar sajt u rs

Bejah jutros na kratko... šta znam, meni ono izgleda kao da su povećali, pa snizili cene za 70%. Posteljine čak 30% pamuka.... šatro bile 9k i nešto, a sad su oko 3.5k. Mnjah.

oni maltene stalno imaju ta snizenja.

@Mr.Mxyzptlk kakva je posteljina? jednobojna mi izgleda bas lijepo i namjeravam da je kupim ali nisam vidjela raspakovanu pa nisam sigurna u gustinu tkanja (a podatak ne nalazim na deklaraciji)

@morgana lepa je, koristi se vec, jako fino ) 3200 je double 2500 je single posteljina, tako nesto

ja sam otisao opet ofc, ali u drugu radnju i uzeo jako mocan tiganj za 1500 koji nije bio u prvoj radnji, neku serpicu, jos soljica za poklon i tako... razmisljam da odem po jos neki tiganj...

Prvi put sam bila u Mix Marktu ruskom. Poprilično je skupo. Uzela sam neki terijaki sos, peljmeni ajde da probam, jedan bezšećerni slatkiš, jedan sa šećerom, neku smešu za kašu, heljdu naughty @Filozof manijak , začin za meso i oljušteni grašak s kojim ne znam šta da radim.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.