Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

lepo sto mi laskas Harper ali ja dostojantva nikad nisam ni imao. iz borce sam...
Hajde, hajde, ne lazi. Volimo te i cenimo svi mi ovde (osim milogleda ali on je poznat kao covek bez ukusa :( ) ali ovog puta bi mogao da bacis peskir. Nista strasno, i Veliki Kasijus je umeo da popije batine pa nikom nista, i dalje je najveci svih vremena.
Link to comment
Hajde, hajde, ne lazi. Volimo te i cenimo svi mi ovde (osim milogleda ali on je poznat kao covek bez ukusa :( ) ali ovog puta bi mogao da bacis peskir. Nista strasno, i Veliki Kasijus je umeo da popije batine pa nikom nista, i dalje je najveci svih vremena.
uff mec sa Rokijem Marcanom....kakav je to bio mec. kad je ali izgubuosamo nadam se da je burnerka kud i kamo lepsa od rokija...
Link to comment
Đoković predao, sudije većajuOtprilike u isto vreme organizatorima turnira stiglo je obaveštenje i od Novaka Đokovića i od Janka Tipsarevića da zbog povrede moraju da predaju polufinalni meč."Od kako sam ja u ATP-u nismo imali ovakav slučaj. Propisi nisu predvideli ovakve situacije. Već smo održali jedan sastanak u Beogradu, ali nismo doneli nikakve zaključke. Poslali smo fax našim nadređenima u Briselu i čekamo njihov odgovor" kaže jedan od predstavnika ATP u Beogradu.Po pričama koje kruže turnirom, i Španac Lopes se povredio na kraju polufinalnog meča protiv Volandrija i pre nekoliko minuta je o tome obavestio organizatore turnira. To sve dodatno komlikuje ionako komplikovanu situaciju. Neki izvori govore da Novak Đoković nije ni otkazao svoje učešće u večerašnjem polufinalnom meču i da samim tim treba da dobije pehar namenjen osvajaču turnira, dok drugi izvori (hrvatske kolega) navode da je porodica Djoković preko svojih veza uspela da povuče Novakov otkaz i tako na prevaru osvoji trunir.Očekuje se održavanje konferencija za medije u 17h posle koje će sve biti mnogo jasnije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...