Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

shermane, u kakvim si ti ovo odnosima sa aferburnerkom?
primetio sam neke tvrdokorne mrlje na podu pa zelim da ih burnerka ocisti mnomeevo i ona lepo kaze. divno se slazemo...
trenutno je u submisivnom polozaju
Edited by sherman
Link to comment
Ja bih voleo da ga Janko dobije, al mislim da su mu sanse 10%.
Ako je zbog ovog ponasanja samo cu ti reci da je Janko deset puta veci saban od Novaka samo se vestije krije i manje je pod lupom. :D Momci su napravili neke stvari u zivotu i desava im se da povremeno odlepe, nije to nista neobicno a jos manje strasno za mlade ljude. Jedino sto mene zaista uzasno nervira je ovaj hype oko Novaka cim dodje u Srbiju i ta jos uzasnija potreba svih i svakog u Srbiji da ga pretvore u Noleta Nacionaleta. Verujem da mu to deo vremena godi posto izgleda da je jako sujetan ali takodje verujem da u drugom delu cesto pita sebe "ma, koji ce mi ovo kurac".Sto se meca tice, ako ga Novak ne pusti mrka kapa za Janka. Sta god Janko da odigra on spada u onaj red igraca protiv kojih Novak igra uglavnom u prvoj i drugoj brzini. Edited by harper lee
Link to comment
Osecam prizvuk ljubomore
pa prvo sam pomislila da mu je afterburner nova najbolja drugarica i zato sam uskocila da pitam. posto je odnos druge prirode puno mi je lakse.
Link to comment
lepo. :Dsamo pazi da ne bude igrachka plachka!
Vec je. Dobri nas sherman sad uglavnom trckara okolo po ovom topiku da bi pokupio ono sto je ostalo od njegovog dostojanstva kad je onomad pukao k'o rucna bomba M-48. :D Naleteo neoprezno.
Link to comment
Ako je zbog ovog ponasanja samo cu ti reci da je Janko deset puta veci saban od Novaka samo se vestije krije i manje je pod lupom. :D
Da. Ja sam do juce uvek navijao za Novaka. Al posle onog sabanisanja pocinjem da navijam za njegove protivnike :P
Link to comment
Vec je. Dobri nas sherman sad uglavnom trckara okolo po ovom topiku da bi pokupio ono sto je ostalo od njegovog dostojanstva kad je onomad pukao k'o rucna bomba M-48. :D Naleteo neoprezno.
lepo sto mi laskas Harper ali ja dostojantva nikad nisam ni imao. iz borce sam...kad se igra taj sudbonosni mec? izgleda da ga necu gledati posto idem na BSK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...