Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Joey je bio zver za bubnjevima. Nisam baš ispratio da je napustio bend pre par godina, navodno zbog nekg neurološkog oboljenja ali posle čitam i da su ga šutnuli što mi je težak wtf jer je lik jedan od 3 osnivača benda. Navodno nema ništa sumnjivo u smrti, nije bilo droge u blizini. Saznaće se posle autopsije. 

Link to comment
55 minutes ago, John Coltrane said:

Sad vidim da je Hetfild obajvio, slika sa turneje kad je menjao Larsa…

46 godina jbt, šta je uzrok smrti?

 

Inače to menjanje je bilo 9 dana pre koncerta u Beogradu, pa je bilo par dana neizvesno hoće Lars biti spreman do tog 15.06.2004. 

 

Jebeno nikad neću prežaliti što Slipknot nije svirao u Beogradu taj dan pošto su mislim celu evropsku turneju te godine bili predgrupa Metaliki, samo je u Beogradu koncert otvorio jebeni Van Gog :cry:

Edited by ducca
  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, ducca said:

 

Inače to menjanje je bilo 9 dana pre koncerta u Beogradu, pa je bilo par dana neizvesno hoće Lars biti spreman do tog 15.06.2004. 

 

Jebeno nikad neću prežaliti što Slipknot nije svirao u Beogradu taj dan pošto su mislim celu evropsku turneju te godine bili predgrupa Metaliki, samo je u Beogradu koncert otvorio jebeni Van Gog :cry:

Zato smo imali Machine head na Ušću kao predgrupu.

 


Neću prežaliti što takav bubnjar nije menjao Larsa u BG :dry:

 

 

Link to comment

Uostalom, oni snimci na kojima Proscriptor iz Absu sa Kerijem svira pesme Slejera u vreme kada su tražili novog bubnjara posle Lombardovog drugog odlaska pokazuju da nije sve u tehničkoj perfekciji. Proscriptor je tu ubio, ali nekako nije to bilo to. Tako je i sa Larsom, mora on da sedi za bubnjevima na koncertima Metalike.

 

Komentari su suvo zlato, doduše. :D

 

 

 

Edited by napadaj
  • +1 3
Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

Jeeeeste, najbolje da neko sedi umesto Larsa za bubnjevima na koncertu Metalike.

 

Ne bih voleo ni Lombardo da ga menja, kamoli Džoi.


2012. sam bio na Metaliki, Lars je masakrirao koncert bukvalno sa svojim dobosarskim fill sranjima, frustrirajuce. Tako svira™ vec decenijama. 

 

Najbolji je bio u Moskvi onomad, ubijao je. 

A Jordison kad je bio u Kornu... Masakrirao je muziku, prebrzo je tukao i sjebao svu mast™. 

 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Dasti Hil, basista ZZ Top

 

 

Jbt, bukvalno sam malopre slusao Beer Drinkers... a i inace ovih dana vrtim ZZ Top. 

 

RIP Dasti! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...