Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala ti arame, slabo to ima po vestima... Kome je još vest što je jedan starac umro, pa još u vreme masovnog pomora staraca.

 

Toliko muzike koju sam najviše voleo je obojio (Talking Heads, David Sylvian, projekti s Eno-om...) da malo ko je toliko bio prisutan u mojim zvučnicima tamo od oko 1980. Klasifikuje se u onu ekipu od koje sam stvarno kupovao ploče (i CD-ove)... I za 4 decenije još ga nisam islušao, niti mi je izbliza postao dosadan, a ko bi to pomislio za nekoga kome je osnovni instrument elektronski procesirana truba. (Drugi koji su to radili imali su efekt noviteta, preslusaš par puta, pa se ne vraćaš više na to.)

 

Prošle godine je bio kraudfanding da mu se pomogne (kao i mnogim starcima u sličnoj situaciji - muzički geniji ili tu negde, a ne mogu da plate medicinske troškove u najslobodnijoj i najbogatijoj od svih zemalja...)

 

20210627-104154.jpg

 

Mnogo toga finog (pa i mističnog) ostavio je iza sebe, ali nekako mi ovo pada na pamet za "pozdrav" (ma, nema pozdrava, mi smo već u istoji loži, što bi rek'o Lynch...) Sad neka ide ide prvo što svira sa prvog od CD-ova koje sam dohvatio (Fascinoma), Nature Boy... Oh, aram je to već okačio, hajde onda sledeća numera, Datura.

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Tužno 4
Link to comment
On 24.6.2021. at 23:31, chandra said:

 

Meni ne moras da dokazujes. Meni njeno najdraze izdanje ipak (a uzivo su bili jos bolji) - 

R-14379091-1573331750-5670.jpeg.jpg

 

R-14379091-1573331757-2353.jpeg.jpg

 

I Milos je otisao mnogo prerano i Misa Blam 2014... :(

 

 

 

Jel ima ovo negde da se nađe da se čuje, nešto slabo nalazim po YouTubeu.

Link to comment
On 24.6.2021. at 14:36, April said:

Poslednji put kad smo se videli, pitam je šta sad radiš - kaže: 'Pevam po ceo dan...bilo gde, po kući...muzika je čudo'

 

 

Edited by chandra
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...