Jump to content
IGNORED

Dubai


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Hvala svima, malo sam bolje pogledao i izgleda da ima punktova izmedju dva Emirata i potpuno drugačijih mera i uslova za ulazak tako da ću svakako morati direktno u Dubai. 

 

@Zverilla ni mene ne privlači preterano ali imam neke prijatelje tamo pa sam mislio da ih konačno posetim a i da odem na EXPO.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

Hvala svima, malo sam bolje pogledao i izgleda da ima punktova izmedju dva Emirata i potpuno drugačijih mera i uslova za ulazak tako da ću svakako morati direktno u Dubai. 

 

@Zverilla ni mene ne privlači preterano ali imam neke prijatelje tamo pa sam mislio da ih konačno posetim a i da odem na EXPO.

U januaru se nije moglo iz Dubaija u Abu Dabi ako se prethodno PCR ne testiraš. To nije važilo samo za strance nego i za domaće, ne znam da li se nešto promenilo i da li je važilo obrnuto (iz AD u DU). 

Link to comment
Hvala svima, malo sam bolje pogledao i izgleda da ima punktova izmedju dva Emirata i potpuno drugačijih mera i uslova za ulazak tako da ću svakako morati direktno u Dubai. 
 
[mention=227]Zverilla[/mention] ni mene ne privlači preterano ali imam neke prijatelje tamo pa sam mislio da ih konačno posetim a i da odem na EXPO.
Zeljko ti li si?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
On 25.8.2021. at 8:44, *edited by mod said:

Hvala svima, malo sam bolje pogledao i izgleda da ima punktova izmedju dva Emirata i potpuno drugačijih mera i uslova za ulazak tako da ću svakako morati direktno u Dubai. 

 

@Zverilla ni mene ne privlači preterano ali imam neke prijatelje tamo pa sam mislio da ih konačno posetim a i da odem na EXPO.

 

Sta je potrebno za ulazak u Dubai iz Srbije? PCR ne stariji od 72h, DXB Smart App i medicinsko osiguranje koje pokriva kovid?

Link to comment

Ja sam samo sa PCRom, ne traže ovo ostalo, inače povezan sam sa EXPOm(sa UAE strane) i mogu da garantujem da ko god dodje da ga poseti neće zažaliti.

Edited by Azdaja
.
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 5 months later...
On 1.9.2021. at 19:14, Azdaja said:

Ja sam samo sa PCRom, ne traže ovo ostalo, inače povezan sam sa EXPOm(sa UAE strane) i mogu da garantujem da ko god dodje da ga poseti neće zažaliti.

Nisam zazalio, sjajno je, ali necu puno paviljona moci da obidjem...

 

Ludilo je, svakako...

  • Wub 1
Link to comment

@Azdaja

 

Jbg, juce su me Nemci sjebali, sa cekanjem + najduza tura, pa sam dosta vremena izgubio... Rusi sjajni, meni Nemci super, ali je ekipa oko mene kukala da je dosadno... Saudi fantazija, cela izvedba, USA dosta losije od ocekivanja, kao i Kina...Najveci fail koji sam video je Svajcarska...

 

Holandija dobra, kazu mi, nisam stigao, kao ni UAE... To mi najzalije...

 

Klopa skupa, vode ima na dosta mesta za džabe, kod Nemaca i Kineza na primer, sto je zanimljivo..

 

Steta sto sam samo 2,5 dana tu, sutra se vec vracam kuci... Expo treba bar 7 dana posetiti da se vidi sve kako treba... Averovatno i vise... 

 

U zivotu nisam pesacio kao juce, presao sam 25 kilometara, kaze elektronika...

 

Edit: Za USA sam iznenadjen jednom stvari... Predstavljali su velike naucnike i inovatore Amerikance... Franklin, Bell, Tesla, Jobs, Musk...

 

Lista nadrealna, na 100 nacina...

  • +1 1
Link to comment
Just now, Taihoskopija said:

S. Arabija i Indija ❤️

Nisam video Indiji, i to su mi isto rekli da je sjajno...

 

Ali SA, jbt, ono tehnoloski napraviti nije bog zna sta (prezentaciju, ne zgradu, zgrada je statement, sama za sebe), ali nacin kako prezentacija utice na mozak i osecaj je jedinstveno... Nisam verovao da je iluzija tako savršena, a tako jednostavna...

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Da, pokidali su Emirati. Bolje nego u Italiji. Sad Osaka za 3 godine :)

 

od paviljona onaj mobility u sredini Odličan. Nikada nisam video tako realne ljudske figure a pri tom su ogromne. Holandija dobra, Norveška užasna, Koreja precenjena, Rusija pokidala, Meksiko 'nako, Peru mi je apsolutni pobednik od ovih neočekivanih, skroz su pogodili i temu i izvedbu. Ja sam bio 2 dana treba bar 5 uz vrhunsku organizaciju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...