Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Kupio sam jer je neko prodavao nove u pola cene.Imaju i na Aliexpres za oko 50$,dobro izgledaju.

Darling,+mnogo za anti sminkeraj po teretani.Trenerke i majce su rashod.

Link to comment

Ja ono kad izakam neke majice do neupotrebljivosti premjestim ih u "za trening" torbu :lol:

 

A pošto treniram u nekom prostoru sa sumnjivim grijanjem, ražalovao sam i neku ski opremu u te svrhe 

Link to comment

ja u teretani nosim pamucne majice od 400 din iz njujorkera, imam zalihu crnih, i crne helanke. najjace da cu da ulazem u teretansku opremu i modnokombinujem prije treninga.

Link to comment

ja izbacio pamuk potpuno.

elem, stvarno nisam gej i guza mi je nevina, ali upravo sam otkrio one kablove.

uopste nije lose, ali uopste. cak bih primetio prednost nad utegama, u smislu da nema citovanja.

plus nikog nema u tom delu bilderane.

Link to comment

Za bicepse sam izbacio tegove.Najdeblja guma sa ruckama i pun gas do otkaza.Pet takvih serija sa padajucim brojem ponavljanja i bicepsi su odjednom narasli plus su konacno onako soferski.Ispod sloja masti tvrdi kao kamen

Link to comment

kako vam nije dosadno u teretani? igrate li fudbal, basket, vozite li bicikl, trčite li?

primetio sam da idu ljudi u teretane bez pregleda sportskog lekara. vidim ovde trče ljudi  po 20 km na svoju ruku. išao u neku bolju teretanu u pg i nemaju uopšte doktora.

smorim se od onih gluteus riba i bilmezina koji se ogledaju u ona nesrećna ogledala a jedva trče. dođu na proleće da igraju basket ili fudbal i ne mogu ništa ali su im ručerde kao kod lučkih radnika. dosadno mi je da uzmem i drndam jedno te isto 50 puta. ajde po neku vežbu koja ti pojača neku grupu mišića što mi treba po savetu lekara, trenera i sl. 

zato lepo odem na basket , na 2 koša ili kad nema nikog šutiram sat i po 2 i to mi je ono pravo.

Link to comment

Ja (i) trčim mada će ti neko reći da nema dosadnije aktivnosti od trčanja. Svakom svoje, ja te treninge koje imam u teretani u sklopu mojih redovnih treninga shvatim kao priliku da budem malo sam sa sobom, maltene meditiram. Ima ovaj sa mog avatara jedan odličan esej na tu temu, zove se Iron and the soul. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Otkazan mi test opterecenja zbog anemije, debil sam sto to trajno ne resim..

jeste teretana govno u odnosu na zadovoljstva koje pruzaju sportovi s elementima igre, kombinatorike itd al vezbanje s otporom ima svoje..tenis, basket, stolni tenis, bajk, trcanje, roleri, plivanje, za dushu

Link to comment

Hendrix? 

 

Teretana jeste gay Church i jebe je taj ambijent, ali rad sa tegovima teško može biti zamenjen trčanjem i basketom. Teretane na otvorenom su najbolja stvar. Srećom pa to zaživljava kod nas. 

Link to comment
2 minutes ago, nisam ja said:

Hendrix? 

 

Teretana jeste gay Church i jebe je taj ambijent, ali rad sa tegovima teško može biti zamenjen trčanjem i basketom. Teretane na otvorenom su najbolja stvar. Srećom pa to zaživljava kod nas. 

A tereti malo jaci..ako mislis na one ko u ns na bul evrope

Inace slazem se, ovaj moj napravio pravi gym na otvorenom, sa rackovima, bencevima, tegovima..al ugl okupiraju muskarci

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...