Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ma to je klasika u svim teretanama, nista novo. Najjace mi je kad dodju npr. dve drugarice ili dva druga zajedno, u kombinaciji fat/skinny, i odma' obe/obojica zalet na jebene trake. Zasto ovi mrsavi to rade - Boga pitaj. 

Link to comment

Pa ja sam isto misljenja da svi treba da rade tegove i sprave i mozda trcanje napolju a kilaza se dize ili spusta hranom, ali ajde taj kardio moze da pomogne malo ovima koji imaju bas dosta da skidaju, ono tipa 30-60 minuta sa nekim pulsom 130 ili koliko vec, to moze da ubrza proces svakako.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Rekao bih da i kod mene ima ovaj half rack, ali ja kad god bacim pogled skoro uvek ima nekog.

 

Ja kombinujem kardio i teretanu i budem dva sata i odnos na kraju bude 1:1.Verovatno cu kako vreme bude proticalo da menjam program cim me ovo malo postane monotono.Trcao sam pola godine pre nego sto sam krenuo u teretanu, ali sprava vise izvlaci iz mene kada trcim nego kada se oslanjam na sebe napolju.Zbog butne kosti na levoj nozi gledam da se ne isforsiram, pa za sada samo dozirana minutaza na tredmilu tj kombinujem brzo hodanje i trcanje.Tipa 5 minuta brzo hodam, pa 5 minuta trcim i to radim pola sata.Moguce da cu da uzmem manje termina na prolece kada otopli.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Radim tri vezbe po pet serija,tipa military i dve vezbe za ramena,ded lift i dve vezbe za ledja,bench i jos dve za grudi.Cilj mi je da povecam snagu.Ima li smisla ili da menjam ?

Link to comment

Radim tri vezbe po pet serija,tipa military i dve vezbe za ramena,ded lift i dve vezbe za ledja,bench i jos dve za grudi.Cilj mi je da povecam snagu.Ima li smisla ili da menjam ?

cucanj, benc i mrtvo najvise uticu na snagu. ja bih mozda umesto jedne za grudi ubacio bokal cucanj sa najvise sto mozes, 3, 4 serije, 5, 6 ponavljanja..

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ma uzmes neki NO reaktor i da vidis snage  :fantom:  Ja se navukao na neki Napalm, 60ml ali uzimam iz dva puta po pola. Otprilike 200mg kofeina, 2.5gr beta alanina, gram taurina i jos ponesto. Letim po teretani kao zmaj a i svi ostali koji su probali kazu da je do jaja, vise ne treniram na suvo :D

Link to comment

Radim tri vezbe po pet serija,tipa military i dve vezbe za ramena,ded lift i dve vezbe za ledja,bench i jos dve za grudi.Cilj mi je da povecam snagu.Ima li smisla ili da menjam ?

 

A gde su ti tu noge, osim dedlifta? Neka forma cucnja je obavezna ako hoces iole izbalansiran trening.

 

Takodje, mislim da ti je to previse vezbi i serija za ramena, jer to je mala misicna grupa, a i sve vezbe za grudi gadjaju i ramena.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...