Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ajd', ti i Mustang ste bar videle misice, makar ih komentarisale i negativno... :)da, to sto zene imaju averziju prema vidljivim misicima je, po meni, tragedija (mislim, mogu jaki misici da se pokriju salom, ali onda dobijes siroke zene a i to je u nasoj kulturi no-no. tako da nam samo ostaje 'slaba' zena kao prihvatljiv ideal, dok je za muskarce OK da izgledaju snazno...btw, jaki misici nisu nuzno i veliki misici, mada ce kod pocetnika uvek doci do nekog malog nabacivanja mase).
Ne bih da me pogrešno razumeš, ti meni izgledaš mega wow :blush:, ali želimo različite stvari da postignemo vežbanjem. Ja priznajem da imam averziju prema vidljivim mišićima, kao i da je ta averzija kulturološki uslovljena, ali jbg, tako je kako je :( U svoju odbranu, i muškarce više volim vitke i sa vratom.edit: Evo, na primer, ta sa slike svakako nije masivna, ali meni su ta ramena i pogotovo vrat žasu. Edited by sailorman
Link to comment
edit: Evo, na primer, ta sa slike svakako nije masivna, ali meni su ta ramena i pogotovo vrat žasu.
Ma hajde, cak i devojcice od 13-14 godina koje se bave plivanjem imaju sira i masivnija ramena. Teniserke i odbojkasice u svojim dvadesetim godinama su razbacanije od ove.
Link to comment
Ma hajde, cak i devojcice od 13-14 godina koje se bave plivanjem imaju sira i masivnija ramena. Teniserke i odbojkasice u svojim dvadesetim godinama su razbacanije od ove.
Nisam ni rekla da je razbacana. Prosto su mi ružna njena ramena i vrat. Jako ružna. Vrat se još i ne vidi ceo od kose, ali kapiram da je bolje tako :D Mislim da nema potrebe da se dalje pravdam za to što mi nisu lepa mišićava ženska tela, izdefinisana, ili kako se to već zove, a pogotovo ne nabildovana. A ramena mogu da budu široka (u odnosu na struk) i bez previše izraženih mišića - to mi je lepo.
Link to comment
svašta :huh:
ovaaaaj, i meni su.moja kuma je prirodno vretenasta i jako jako lepo gradjena zena, ali ovo ne volem.razumem sta sejlorman prica, imamo slicnu predstavu o tome (plus volim duge vratove :)). kulturoloski ili kako god uslovljena, ja volim tako. :)(a sad kidam sa topika, stvarno nemam sta ovde da trazim. zivelo brzo hodanje!!! ua teretana!) Edited by PointTaken
Link to comment
Ja do danas nisam cuo za vezbu koja skracuje vrat. Ali izgleda da mnogo toga ne znam.
opticka iluzija da su debeli vratovi sa tim misicima sto trouglasto izlaze iz njih kratki.
Link to comment

Ono koje ti daje trapezijus. Koji se nabacuje samim pogledom na tegove. Uopste nije bitno koje vezbe radis i sta zelis da postignes treningom. Dovoljno je da udjes u teretanu i da postanes cetvrtast i bezvrat. Ili mozda samo misicav, ali necemo se baviti sporednim detaljima. Treba to reci srednjeprugasima, teniserima, kosarkasima, odbojkasima i svima ostalima. Pod hitno da batale tegove jer ce se jednog jutra probuditi prebildovani i zdepasti. Takodje, krajnje je nevazno sta i koliko jedes. Tegovi imaju tu cudotvornu moc da te prosire™ u sadejstvu sa vazduhom. Nista kalorijski suficit i unos proteina. Da ne verujes.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

^ :ziga:

opticka iluzija da su debeli vratovi sa tim misicima sto trouglasto izlaze iz njih kratki.
mislis takozvani majmuncici? evilsmile.gif Edited by spina
Link to comment

ima i takvih no moja ekipa je trojica vizljastih, cudne bradice i duge kose, i jedan koji tese visak sto cu i ja valjda uraditii m menson sve sa b malijem bi se tu uklopiliopusteno, neoptereceno i zezanje

Edited by fragand
Link to comment
Ono koje ti daje trapezijus. Koji se nabacuje samim pogledom na tegove. Uopste nije bitno koje vezbe radis i sta zelis da postignes treningom. Dovoljno je da udjes u teretanu i da postanes cetvrtast i bezvrat. Ili mozda samo misicav, ali necemo se baviti sporednim detaljima. Treba to reci srednjeprugasima, teniserima, kosarkasima, odbojkasima i svima ostalima. Pod hitno da batale tegove jer ce se jednog jutra probuditi prebildovani i zdepasti. Takodje, krajnje je nevazno sta i koliko jedes. Tegovi imaju tu cudotvornu moc da te prosire™ u sadejstvu sa vazduhom. Nista kalorijski suficit i unos proteina. Da ne verujes.
Jel tebe ovo lično pogodilo? Tako ti zvuči ovaj post. Prosto mi neverovatno da postoji osoba koja se nervira zbog toga što drugi neće da dižu tegove.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...