Jump to content
IGNORED

Politika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

nema te love više ovde, tv može da otvori samo neko sa kapitalom izvana. A već se merkaju prostori po gradu, ali nijemojedapričamotome
Vec je "ekipa" uletela u prostorije TVA, doduse to je bilo rentirano...Ali tesko da bi nekom pozeleo da radi za tu ekipu...Nego da se vratimo Politici.Pre par meseci sam prisustvovao dodeli politikine nagrade, to je bilo na nekom spratu i rekoh ajde da sidjem peske ne liftom...I onda sve se lepo samo kaze nema tamo vise niti jedne kancelarije koja pripada Politici...KomBanka i Telekom...
Link to comment
  • 1 month later...

Meni stvarno nije jasno šta SNS, koji će voditi pomirljivu europsku politiku, očekuje da dobije stavljajući okorele nacoše čelo najuticajnijih medija? (Dobro, možda je za Ljilju Smajli ovo malo prejaka karakterizacija, ali za Dmitrovića nije sigurno). Kako to može da bude dobro po njih (po SNS)?

Link to comment

Pa ja pisao o tome pre cca mesec dana ali ocigledno nisam zapratjen :(Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
Meni stvarno nije jasno šta SNS, koji će voditi pomirljivu europsku politiku, očekuje da dobije stavljajući okorele nacoše čelo najuticajnijih medija? (Dobro, možda je za Ljilju Smajli ovo malo prejaka karakterizacija, ali za Dmitrovića nije sigurno). Kako to može da bude dobro po njih (po SNS)?
Aaa varate se smajli može sve no problem. Send from WC solja by BVK
Link to comment
Frontal ekskluzivno sabira i prenosi stavove čitalaca..
Читаоци се радују: Политику од 1. јула уређује Љиљана СмајловићЉиљана Смајловић ће од 1. јула обављати функцију главног и одговорног уредника листа Политика, саопштила Скупштина компаније "Политика, новине и магазини".
Link to comment
Meni stvarno nije jasno šta SNS, koji će voditi pomirljivu europsku politiku, očekuje da dobije stavljajući okorele nacoše čelo najuticajnijih medija? (Dobro, možda je za Ljilju Smajli ovo malo prejaka karakterizacija, ali za Dmitrovića nije sigurno). Kako to može da bude dobro po njih (po SNS)?
Syme, kako Drecun u Skupstini lepo zastupa stavove SNS?Ljudska ljigavost je neogranicena.
Link to comment

Pošto sam potpuno neupućen u ljudske karakteristike Jakšića (nit sam iz esnafa nit BG-a), a redovit sam čitalac i poštovalac njegove pisane reči, može li neki psiho-kroki dotičnog?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...