Jump to content
IGNORED

Politika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Pošto sam potpuno neupućen u ljudske karakteristike Jakšića (nit sam iz esnafa nit BG-a), a redovit sam čitalac i poštovalac njegove pisane reči, može li neki psiho-kroki dotičnog?
Ma bre Jaksic je onako "stara garda" dobro obrazovan novinar ali pre svega covek koji voli komociju u zivotu.Nece njega dirati sem ako on ne resi da ode, sto je malo verovatno jer gde bi on.Verovatno nije ni penzija daleko ...Send from WC solja by BVK
Link to comment

bio je i urednik jedno vreme unutrašnje politike u doba HDA Struje;)pre toga dugo dopisnik iz Egipta, voli da popije, pojebe i veliki grobar

Link to comment

Uhhh to gnjida to svakako nije, ali to ti je ono sto sam napisao zelja za komocijom moze cesto u ovim profesijama dovesti do nekih "kompromisa".Iskreno recimo vise bih voleo njega na celu Politike nego ovo oboje.A mozda i ne bih jer to kad prihvatis, ti si tu najmanje novinar...

Link to comment
bio je i urednik jedno vreme unutrašnje politike u doba HDA Struje ;)pre toga dugo dopisnik iz Egipta, voli da popije, pojebe i veliki grobar
Možda Simović ovo teško vari...A jbga, za leba se mora zaraditi, mada urednik unutrašnje politike u Strujino vreme je baš onako, hard-core... Čitao sam jedan intervju sa njim gde nije krio da je generalsko dete, bilo je tu i malo pranja ali delovao je ispravno. A veliki je poznavalac arapskog sveta, po meni...
Link to comment

Pa to je bila vise situacija: Ajde ti samo figuriraj, mi cemo to sve da pazimo, ti primas platu bas te briga.Ionako ima ko sve to cita i pazi....Naravno to bas i ne prija svakom, ali svako pise svoju biografiju.SUS Politika je toliko izranjavana i opustosena i sa kadrovima da ne verujem da bi ga se sada odrekli.Plus je on imao i ono napusavanje sa Krsticem ;)

Link to comment
Raduje me da nije gnjida, ako sam dobro zaključio... E sad, hedonizam i novinari, to teško ide jedno bez drugog.
Glede Jakšićevog hedonizma - nezaobilazan detalj njegove biografije - čuveni izveštaj iz Rima, pisan u akrostihu. :))Može se videti i ovde http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=42865Za neverovati je da je publikovan u Politici, a da niko nije primetio lascivnu zezačinu.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Kako se brani poslodavac:

Љиљана Смајловић Џаба су кречилиLjiljana-Smajlovic.pngШта је главни посао опозиције? Да напада власт, дабоме. А у земљи у којој се тешко живи, то и није богзна како тежак посао.Мало је, додуше, теже ако сте претходно дуго били на власти, то јест ако је земља копнела баш за вашег вакта. Још је теже ако су ваши кадрови главни актери практично свих корупционашких скандала који државу гуше као змија жабу.А још ако, после вас, на власт дође она једна једина политичка партија која се није омрсила тамо где сте се мрсили ви, и сви који су са вама у протеклих тринаест година контролисали буџетске фондове, приватизацијске касе и западне донације – тада заиста није лако бити у опозицији.То је судбина која је у Србији задесила Демократску странку. Али колико год данас ником не би било пријатно у кожи челника ове странке, њихово несналажење на опозиционим пословима упадљиво је незграпно.Једног дана бране грађански дух и отменост, а другог „хајкају” против шефа државе уз помоћ једне старе, ничим поткрепљене оптужбе коју су неуспешно тестирали још у лањској предизборној кампањи. Пре два дана су издали саопштење како ће веровати да се Александар Вучић заиста бори против корупције у просвети само ако „поништи диплому” председника Србије и при„мора га да због те дипломе поднесе оставку”. И то тражи странка доктора из Намбије...Демократска странка је лане, додуше под другим лидером, читаву изборну кампању за председника Србије засновала на оптужби да је Томислав Николић купио диплому мастера на приватном факултету. Није успела ни да докаже оптужбу, ни да добије председничке изборе, иако је бесомучно користила све тада себи наклоњене службе и медије. Просветна инспекција Покрајинског секретаријата за образовање утврдила је веродостојност Николићеве дипломе на Факултету за менаџмент у Новом Саду.Постоји тренутак у ком недоказана оптужба постаје само клевета. То свакако мора да зна странка која се хвали да говори у име „стручне јавности и интелектуалне елите Србије” и која се све гласније противи „општој ерозији морала и друштвених вредности...” Зашто је уопште мењала лидера, ако је задржала modus operandi? Изгледа да су џаба кречили.Неко је после дебакла ове странке лане на друштвеним мрежама написао: „Појела их је корупција. Стигла их је освета цензурисаних медија, поткупљених анализа и лажираних анкета.”Не треба ликовати над моралним посртањем ДС-а. Свакој је земљи потребна јака опозиција. А поготово Србији, у којој је корупција системска болест, изазвана неконтролисаном природом политичке власти и брисањем границе између политике и бизниса.Љиљана Смајловићобјављено: 16.08.2013.
Link to comment
Duži je tekst, ali zato autor suptilno i sažeto iznosi samo ono najvažnije (ja boldovao) o prirodi protivnika kojeg su navijači Mančestera porazili:
Навијачи Манчестер јунајтеда добили битку за „Олд Трафорд”Од када је Манчестер јунајтед пре осам година дошао у руке америчког Јевреја Малколма Глејзера (85) – 98 одсто акција за милијарду и по долара – не јењава антиглејзеровско расположење навијача тог фудбалског великана....Страхујући да Глејзер због великих дугова не крене да крчми клупску имовину, једно виђеније удружење присталица вишеструког енглеског првака поднело је пре три месеца захтев управи Трафорда, својеврсној катастарској општини манчестерске области, да прогласи „Олд Трафорд” општим добром и да том кружоку додели право прече куповине ако се чувени стадион икада буде продавао....Откуд бојазан навијача због које су се одлучили да предупреде будућност, а не да она изненади њих? Њихов рат с новим газдом траје од првог дана и зато што је амерички пословни човек јеврејске крви пребацио на терет самог клуба дугове од неповољних кредита које је узео да би га купио.Г. Анђелић
Edited by malkin
Link to comment

Bog te jebo.edit: poslao link ambasadi Izraela, sta hvali, neka imaju

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...