Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dobar je www.radioparadise.com, nema reklama, nema smaranja, odlicna i raznovrsna muzika.
zahvaljujuci sound bridge-vima u poslednje vreme sam ponovo poceo da slusam radio.za sad je radioparadise na mestu broj 1.
Link to comment

Rekoh već da volim da slušam MS radio, ali sad će izgleda da ga ugase. Bili su na 88,1 , a sad su trenutno na 88,7. šteta, imaju baš lepu muziku. Ima tu dosta opuštajućih laganića, opuštenih latino ritmova, Paco De Lucia im je čest gost, što je veoma retka pojava. Potpisuje se neka peticija u Novom Sadu da dobiju ipak frekvenciju. Potpisao sam, mada ne verujem da će od toga nešto biti.

Link to comment
da , zanimljiv radio
Najzanimljiviji trenutak u radijskoj istoriji mi je bio kad je na tom radiju voditeljka/ dj pustala svojoj ex pesme koje su zajedno slusale dok su bile zajedno sa sve poezijom i vristanjem tokom trajanja muzickih numera. :heart:
Link to comment

Kako da pustim Treci program radio Beograda preko neta? Kad kliknem na RTSovom sajtu, izadje mi save! Jel moze neko da pomogne, hitno je?

Link to comment
Kako da pustim Treci program radio Beograda preko neta? Kad kliknem na RTSovom sajtu, izadje mi save! Jel moze neko da pomogne, hitno je?
Trenutno im ne rade streamovi ni za Prvi ni za Drugi/Treci ni za 202-jku.Server prijavljuje gresku. Edited by Bane5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...