Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

Čuo sam da imaju sjajnog indi di-džeja na VOA. BBC ima onaj novi noćni kontakt program, uključuju se sa midnajt žurki sa Goe, a slobodnaevropa.org i sama organizuje žurke, i to u hali EXPO XXI na Novom Beogradu, dele nagrade i još koješta :))Omnamah, kada te pitaju "koji radio slušaš" to ne znači "hajde pokaži još malo kako si pravoverna".

Link to comment
Čuo sam da imaju sjajnog indi di-džeja na VOA. BBC ima onaj novi noćni kontakt program, uključuju se sa midnajt žurki sa Goe, a slobodnaevropa.org i sama organizuje žurke, i to u hali EXPO XXI na Novom Beogradu, dele nagrade i još koješta :))Omnamah, kada te pitaju "koji radio slušaš" to ne znači "hajde pokaži još malo kako si pravoverna".
Ja stvarno to slusam. To su mi sredstva informisanja. A uzivanja trazim na drugom mestu. Doduse, sad slusam b92. Svidja mi se ovaj sou .Trenutno na Radiju B92 22:00 | Worldwide Gilles Peterson GillesPetersonworldwide.com
Link to comment

Malko istrazujem stanice sa Novog Zelanda,Ovo nije lose, mada nemam jos uvek dobar pregled ...95bFMstanica je iz Aucklanda i ima zanimljivo poreklo i misiju.uglavniom novi i moderni ritmovi, takodje i alternativniji. U medjuvremenu slusam i skopsku stotrojku.103edit: 95bFM je jedna od 6 radio stanica iz b.net mreze koja objedinjuje studentske (univerzitetske) radio stanice na Novom Zelandu. kao jos jednu od njih preporucujem Active

Edited by Bane5
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nostalgy... mos misliti. :blink: Secam se bombardovanja.. :rolleyes: ..ista muzika je bila i onda. Spremam se psiho-fizicki ...Jos da nadjem i nekog ludog za krevet... :rolleyes: i da nabavim macku i sve bi bilo isto. Jedino sto sad imam komp. Ista meta, isto odstojanje... :rolleyes: Ne znam ko sad drzi ovu stanicu. :blink: koja glupa pesma.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...