Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

3 navijaca na sasu ilica + zena mu + nerodjeno dete.znaci, 3 na 3, ferka bila...
:lol: :lol: Idioti.
Bivši reprezentativac sedeo je sa suprugom na večeri u boemskom delu grada, kada su počela da ga provociraju trojica mladića krupnije građe, sa kapuljačama na glavama.Počelo je uobičajenom uvredom "P..ko grobarska!", a nastavljeno fizičkim napadom.Ilić je u kraćoj tuči zadobio lakše telesne povrede, dok su napadači ubrzo uhapšeni i očekuje se da policija u sredu izađe u javnost saopštenjem o ovom događaju.Ovo je četvrti put u poslednjih nekoliko godina da se aktuelni ili bivši fudbaleri Partizana u noćnom provodu nađu na meti navijača Crvene zvezde.Prvi ozbiljniji incident zabeležen je decembra 2005. u diskoteci "Drama" u Sarajevskoj ulici, a nešto slično dogodilo se i decembra prošle godine, kada su crno-beli u jednom kafiću na Senjaku proslavljali titulu jesenjeg prvaka. Ispostavilo se da se kafić nalazi na "teritoriji" Delija...Najgore je ipak prošao Milivoje Ćirković, koji je maja 2007. godine u diskoteci "Plitvice" u Inđiji dobio udarac pikslom u glavu. Tom prilikom zadobio je kontuziju vilice.
Link to comment
Pa zar nije bilo neko nepisano pravilo da se ne napadaju igraci? Dobro, kapitena tehnicki to pravilo ne obuhvata, ali ipak + trudna zena. Horor...
Ne shvatas, Sasa Ilic vec duze nije igrac Partizana, dakle on je sada samo navijac, dakle sve je OK... :wacko: 'bem ti idiote :frust:
Link to comment
zar nije bolje ni jedno ni drugo? :mellow:
U pravu si.Ali aktuelna vest, a i sam topic na kojemu pišemo, ovaj put dadoše nijansu prednosti ovamo.
Link to comment
" Ništa se nije desilo, niti smo fizički, niti verbalno napadnuti, ne znam ko je ceo događaj tako ?naduvao?, ne prestaje telefon da mi zvoni ceo dan - rekao je u sredu Saša Ilić.
Link to comment
" Ništa se nije desilo, niti smo fizički, niti verbalno napadnuti, ne znam ko je ceo događaj tako “naduvao”, ne prestaje telefon da mi zvoni ceo dan - rekao je u sredu Saša Ilić.
okrenem se ja, a ono mene tuku! :lol:

8:25-9:00

Link to comment
Nisam mogao da se iskontrolisem...pogotovo kad sam mu video trudnu zenu. Bas me inspirisala na jedan verbalni seljacizam.
razumem te madballe... i ti si samo covek od krvi i mesa :unsure:
Link to comment

Me ne mogu da mu oprostim onaj gol u Kupu i to ti je... ;) ...ne znam ko mi je odvratniji, novinari sa Srebrenicom u Skadarliji ili retardirani imbecili koji svoju hrabrost pokazuje u coporu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...