Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

Odlicna lekcija za sve policajce - kad ih sledeci put napadnu huligani, treba da im pucaju u glavu. Ako ih tuze posle toga, neka angazuju Borislava Borovica. Crnogorska doktrina.

Link to comment
Odlicna lekcija za sve policajce - kad ih sledeci put napadnu huligani, treba da im pucaju u glavu. Ako ih tuze posle toga, neka angazuju Borislava Borovica. Crnogorska doktrina.
+100
Link to comment
Ladno su dočekali Pravdu Za Uroša. :(
"Veštaci su utvrdili da Mišić nije prineo baklju ustima Trajkoviću u vreme napada, što je bila tvrdnja tužilaštva i policije, jer bi napadnuti policajac u tom slučaju imao teške povrede na licu trajne prirode."
Link to comment
hoce li sad huligani biti zadovoljni ili ce traziti oslobadjajucu presudu i nadoknadu za pretrpljenu dusevnu bol pride?
Не задовољни, него ће да крену диљем земље и да перу графите.
Link to comment
Odlicna lekcija za sve policajce - kad ih sledeci put napadnu huligani, treba da im pucaju u glavu. Ako ih tuze posle toga, neka angazuju Borislava Borovica. Crnogorska doktrina.
X@Parsons: ova presuda je konacna Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Pošto od nedavno ne postoji mogućnost da viša sudska instanca više puta ukida presude o istom predmetu da bi se vraćala nižem sudu na ponovno odlučivanje, sad je Apelacioni sud imao obavezu da donese pravnosnažnu presudu na suđenju koje je počelo u februaru ove godine.
Poserem im se u usta svima.
Link to comment
"Veštaci su utvrdili da Mišić nije prineo baklju ustima Trajkoviću u vreme napada, što je bila tvrdnja tužilaštva i policije, jer bi napadnuti policajac u tom slučaju imao teške povrede na licu trajne prirode."
pa to, plus je mislio da je grobar. pravda za urosa!!!
Link to comment

Pa ne, stvarno mi nije jasno kako su mogli okvalifikovati delo kao napad na sluzbeno lice ako nema dokaza da je znao da je u pitanju policajac. Ovo je takva lakrdija od presude na vise nivoa da nemam reci.

Link to comment
Pa ne, stvarno mi nije jasno kako su mogli okvalifikovati delo kao napad na sluzbeno lice ako nema dokaza da je znao da je u pitanju policajac. Ovo je takva lakrdija od presude na vise nivoa da nemam reci.
Njemu su okarakterisali kao tesko ubistvo u pokusaju bas zato sto je pokusao da ubije sluzbeno lice u vrsenju poslova.Oko toga je i bilo dosta frke - da li je bio na zadatku ili ne.To je i bio smisao odbrane " mislio sam da je grobar - dakle nisam,mogao da mislim da je pandur, pa nije pokusaj teskog ubistva. Edited by Hamlet Strašni
Link to comment
"Veštaci su utvrdili da Mišić nije prineo baklju ustima Trajkoviću u vreme napada, što je bila tvrdnja tužilaštva i policije, jer bi napadnuti policajac u tom slučaju imao teške povrede na licu trajne prirode."
Kako ovo može da ima ikakvog smisla? Zar nismo svi videli snimak i/ili stills na kom 1 Uroš gura baklju u lice 1 Grobaru? I zar nije bila tvrdnja tužilaštva da je ovaj uspeo da se odbrani tj. da je rukama skrene od lica, pa je zato samo pokušaj ubistva u pitanju?Meni to zvuči kao da neko kaže "svašta, kakav pokušaj ubistva kad ga je metak promašio".
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...