Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

11 minutes ago, banatjanin said:

 

 Sa zadovoljstvom stučem par komada uz večeru vikendom. Pomaže mom gastritičnom želucu, a i baš je dobro. 

 

 

Kako ti pomaze? Smanjuje kiselinu ili...?

Link to comment

ja u poslednje vreme trosim milincic barikiranu sljivu, 12 godina staru. bogovsko pice. nevolja je sto je flasa pri kraju a mislim da je u prodaji vise nema. :(

 

dajte neki tip za nesto u tom stilu.

Link to comment
52 minutes ago, banatjanin said:

Konkretnu bocu sam kupio u Lidlu, stoji na polici sa srpskim proizvođačima. Inače kupujem u vinoteci Wine & Pleasure na Bulevaru JNA, kod Marakane

Oh, odmah pored editine firme, moram dodem

Link to comment
40 minutes ago, vookela said:

Hocu da se zezam sa dzin tonikom, martinijem, nisam to nikad konzumirao... Koji dzin preporucujete, Beefeater ili Gordon's ?

I, ako već praviš taj džin tonik, umesto limuna ubaci narandžu ;)

Link to comment
10 minutes ago, Lena said:

+1

Gordon's je grozan.

Meni je gordon's sasvim ok, ovo grozan mi je malo preterano. Da, Beefeater je lepsi al za regularnu kucnu upotrebu gordon's je sasvim ok resenje. 

Link to comment
Just now, vookela said:

Za pocetak neki entry level, BS je skuplji.

Sorry, nisam gledao cene uopšte. 

Vidim da je baš velika ponuda gina po radnjama al cene su u rangu odličnih viskića

Link to comment
Just now, vookela said:

Za pocetak neki entry level, BS je skuplji.

Ne znam cene kod nas al ako odlucis da odvojis kintu da ti pice bude zanimljivije ili bi da se pocastis za praznike, daj kintu na bolji tonik. Svaki od pomenutih dzinova ce sasvim lepo obaviti posao za uz tonik al ako imas super tonik, pice ce ti biti znatno svezije i ukusnije. Dosta leda, moze komad limuna, limete, pomorandze, krastavca a moze i bez... probas pa vidis sta ti najvise prija. :)

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, adam said:

Meni je gordon's sasvim ok, ovo grozan mi je malo preterano. Da, Beefeater je lepsi al za regularnu kucnu upotrebu gordon's je sasvim ok resenje. 

Ok, trebalo je možda da napišem da je meni grozan, ali podrazumeva se valjda da govorim u svoje ime.

Meni zaista ne prija, ima neku oporost, gorčinu od koje mi čak bude muka (pričam o jednom džin toniku, ne o mučnini kad se pretera sa alkoholom).

Džin tonik sa njim i Beefeaterom su mi dva potpuno različita pića. Isti je tonik bio u pitanju, znači do džina je...

Link to comment
9 minutes ago, Lena said:

Ok, trebalo je možda da napišem da je meni grozan, ali podrazumeva se valjda da govorim u svoje ime.

Meni zaista ne prija, ima neku oporost, gorčinu od koje mi čak bude muka (pričam o jednom džin toniku, ne o mučnini kad se pretera sa alkoholom).

Džin tonik sa njim i Beefeaterom su mi dva potpuno različita pića. Isti je tonik bio u pitanju, znači do džina je...

Moguce... nisam do sad cuo tako nesto al daleko od toga da se ne desava. Samo mi to grozan bilo malo grubo s obzirom da je to dzin koji je najvise u upotrebi cak i u poslednjih 10ak godina potpunog preporoda u proizvodnji. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...