Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

skenderbeu ili vinjak xo.

 

Skenderbeg bih vrlo rado probao kad bih mogao doci do njega, nisam nigde video u prodaji. Moje pitanje se odnosilo prvenstveno na one premijum marke konjaka koje postoje u ponudi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mozete li da napisete gde ima da se kupi taj eliksir brace Tomašević? Ili pošto sam skoro čitao intervju sa Krstajićem i njegovim novim biznisom, koju o rakiji Hubert? Nekako me bilo sramota ovih prazničnih dana što nisam imao neku kvalitetnu radžu da poslužim gostima, al da je opet u cenovnom rangu ispod gorde, negde do 1600, jer se ipak moraju kupovati i druge stvari u ovom periodu... Skoro sam kod nekog probao i neku rakiju sa crnom etiketom na kojoj je pisalo breskovača, a ispod da je kontroliše poljoprivredni fax u Zemunu, al ne prikupih dovoljno info, sem šturih da se tu negde može i pazariti, valjda neko burence je prodajni objekat, da nije možda neko imao iskustva ili čuo nešto o toj. Takođe idealno bi bilo da su lokacije gde se mogu pazariti centar ili Vračar, komanda i munze mi baš nisu usput. ????

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...