Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

e a jel neko jeo ovaj EUROKREM sladoled, original iz takova? mislim, hipoteticki bi mogao da bude zanimljiv trash a i super je sto je originalna firma iza njega a ne razni frikomi. vidim da pored bazicnog imaju i neki sa 4 arome u kutiji sa komadima doria crne cokolade (swisslion)

Link to comment

ma prijatelju ko zivi u USA i ima pored sebe cold stone creamery, neka sebi kupi mud mojo pie icecream i ne racuna da ce preziveti 50-tu.530_IMG_0010_coffee-ice-cream-with-mud-pie-mojo.jpgburbon vanila, pekani, topli karamel, neki razlomljeni keks sa 120% cekulade..... smrt.

Edited by gazza1
Link to comment

jepte se i vi i ja gde nadjoh da citam ovo pred spavanje. btw mesao nirvanu (znam, svetogrdje) sa nekim dojajnim muslijem od lesnika, suhoga grozdja i jos neceg sto hrska u zalogajima karamel nirvaneee

Link to comment
ma prijatelju ko zivi u USA i ima pored sebe cold stone creamery, neka sebi kupi mud mojo pie icecream i ne racuna da ce preziveti 50-tu.530_IMG_0010_coffee-ice-cream-with-mud-pie-mojo.jpgburbon vanila, pekani, topli karamel, neki razlomljeni keks sa 120% cekulade..... smrt.
Cuj neki keks. Orios nije neki keks angry.gif A jebi se. Sad mi se jede to ili bar nesto slicno a u frizideru su samo kalipso i strauss vanila :(
Link to comment
e a jel neko jeo ovaj EUROKREM sladoled, original iz takova? mislim, hipoteticki bi mogao da bude zanimljiv trash a i super je sto je originalna firma iza njega a ne razni frikomi. vidim da pored bazicnog imaju i neki sa 4 arome u kutiji sa komadima doria crne cokolade (swisslion)
Upravo pojedoh njihov kornet sa lešnikom, veoma je dobar. Najprijatnije iznenađenje je sam kornet, nije onaj gnjecavi hlebasti nego krckavi mlečni. Aroma Eurokrema je prepoznatljiva, ali ne prenaglašena.
Link to comment
  • 8 months later...

Za vikend sam posetio Swisslion diskont jer proslog leta nisam bio u BG a cuo sam samo pohvale za njihove sladolede pa rekoh da probam.Uzeo sam ovaj kornet sa komadicima crne cokolade,odlican je!Sestra je uzela ovaj skroz dole u levom cosku,kaze da je kopija Frikomovog Macha ali se nije pozalila na ukus.U hladnjaku nije bilo porodicnih pakovanja,dobice u toku nedelje.eurosladoled.jpgBtw u onim njihovim diskontima je vazda guzva pa cesto odustanem da svratimeditnepisnos'

Edited by basketas
Link to comment

Ja sam po povratku sa puta otkrio gomilu novih sladoleda za ovu sezonu. Pina kolada od Delte je sranje. Pokojni mohito je bio duplo bolji iako takodje nije imao veze sa ukusom mohita.Probao sam i novi Kalipso sa ukusom Ice tea breskva (jbg prva pumpa posle granice+ novi sladoled) i zaistai ma ukus kao zaledjeni ice tea ali mislim da to sebi vise necu priredjivati.Sad merkam ova dva fensi nova od frikoma sa pistacem i onaj neki novi na stapicu sa gomilom stvari sto ima svoju posebnu cvrstu kutiju.

Link to comment
eurosladoled.jpg
Pih, pa ovo nije sladoled od Evrokrema, samo ih ista fabrika proizvodi. U NS u poslasticarnici Seherezada (soc all the way!) ima sladoled od Eurokrema i super je! Takoreci preteran!
Link to comment
  • 5 weeks later...

Aloma Happy time - potpuno bezveze, da ne kažem odvratno.Nešto poput Frikomovog Quattro sladoleda. Isto ima 4 ukusa, samo u okruglom pakovanju i neuporedivo lošijeg kvaliteta.Mislio sam da će Nestle unaprediti kvalitet i ponudu "Grka" (kako su se beše zvali ranije? :alchajmer: ), kad ono obrnuto. Sudeći po onoj tabli na frižideru ponuda je znatno siromašnija, imaju gomilu nekih razigranih dečjih sladoleda, a ovo što sam probao od porodičnih je blago rečeno otužno.

Link to comment

Sladoled na kugle u onoj poslastičarnici na Zelenom vencu, tj. Brankovoj (stanica 16, 95 i još nečeg što ide na EnBiDži). Čokoladu, lešnik i malagu tamanim, kugletine su veličačke, a tete fine. Loša je muzika vazda, ali istripuješ neki trajbl fjužn kafe del mar sa distorzijom da začini i lepo ti bude. Kuvaju tursku kafu. Volim što ima sladoleda i zimi. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...